Nabídka spolutvoření

Nabídka spolutvoření? Ano, protože už mně nějak nesedí slovo „práce“, protože práce mi nevoní…  Ale naopak velmi fandím nadšenému tvoření. Takže místo nabídky spolupráce vznikla nabídka spolutvoření

Také s vámi ladí Abraham a uvědomujete si, jak úžasně funguje zákon přitažlivosti? Také je vaším záměrem zdravý, krásný a bohatý život?

Zaměření na čistotu našich myšlenek (čistotou je myšleno – záměr na to, co chceme) náš život ovlivňuje zásadním způsobem, stejně jako to, co jíme a poskytujeme svému tělu. Jedno podporuje druhé a u někoho změna myšlenek nastartuje touhu změnit něco ve svém těle, u jiného zase zaměření na zdravé tělo přitáhne zájem o své myšlenky..

Nabídka spolutvoření je vhodná pro všechny,  kterými dává smysl nějaké z uvedených či jiných PROČ :-):

  1. Protože mám vlastní zkušenosti s produkty CaliVita (ať jaterní kúrou, ParaProtexem, Yuccou, Rhodiolinem nebo jakémkoli jinými produkty z nabídky e-shopu PřírodníCestou.cz nebo PřírodníCestou.cz/Globala rád bych je doporučil i ostatním.
  2. Protože chci klientů ve své stávající praxi doporučit kvalitní a účinné produkty podporující zdraví.
  3. Protože chci získat nový vedlejší nebo hlavní příjem.
  4. Protože chci začít podnikat v něčem, co mi dává smysl (a to i přesto, že nemám nebo nechci dát vlastní kapitál na počáteční investice nebo ještě zatím nemám ani živnostenské oprávnění)

Je pouze na vás, pro jakou formu „spolutvoření“ se rozhodnete. Můžete pouze doporučovat mé stránky, můžete přes mé stránky dělat vlastní objednávky, můžete přes ně registrovat své vlastní členy, můžeme vám pomoci k vlastnímu webu nebo vlastnímu e-shopu. Můžeme za vás téměř vše vyřizovat nebo si můžete vše vyřizovat sami, záleží jen na vás.

Ráda podpořím ty, kteří s tímto nemají zatím žádné zkušenosti i ty, kteří zkušenosti mají , ale třeba takové, které s jejich „proč“ neladí.

V případě zájmu ráda podpořím i své spolutvořitele přímo na svých webech,  zatím přesně nevím JAK (se zajímavými návrhy mě neváhejte kontaktovat ), ale rozhodně vím PROČ – protože vím, že stránka přitahuje stále více skvělých lidí, kteří užívají nebo začínají velmi úspěšně užívat zákona přitažlivosti a tvoří si své vysněné životy, a může tak pomoci přitáhnout tyto skvělé lidi i k mým „spolutvůrcům“.

Tento dotaz od milé masérky mě například převedl k myšlence, že by bylo moc fajn tady na webu mít tipy na skvělé maséry (nebo kohokoli jiného), u kterých se není třeba obávat debat na téma „co se kde nepěkného stalo“ atd., ale že víme, že obě strany mají společný záměr – soustředit se na to, co krásného se stalo.

Mým záměrem je podpořit každého v jeho vlastní cestě.

V případě dotazů nebo zájmu o spolutvoření mě kontaktujte na mailu: Petra@PrirodniCestou.cz

Těší se Petra alias Anežka

Napsat komentář

Napsat komentář