Noni – začít důvěřovat sám sobě

Noni, neboli Morinda citrifolia je strom o jehož doslova „zázračných“ plodech toho bylo napsáno hodně a seznam příznivých a „léčivých“ účinků je velmi dlouhý. Obsahuje ohromné množství látek a o některých pravděpodobně ještě nemáme zdání.

Noni funguje tak „zázračně“ nejen proto, že obsahuje řadu nám známých zdraví-podporujících látek, ale dokáže něco navíc – otevírá a harmonizuje 6. a 7. čakru, což jsou energetická centra, která nás propojují právě s naší intuicí a celkově se “Zdrojem”.

Přestože je s láskou je spojována zejména 4. čakra,  skrze 6. a 7. čakru máme možnost vnímat úplně jinou – hlubší úroveň lásky (čímž je ovlivněna a rozvíjena také 4. čakra).

Duchovní aspekt této čakry je VĚDOMÍ SAMA SEBE, svého bytí, které není jen o fyzickém těle, ale o propojení všech našich částí. Noni nás „učí“ sebelásce a důvěry v sebe a pomáhá nám také ve spojení a porozumění naší intuice. 

Věřím, že to je příčina toho, proč je Noni „dokáže“ rozpouštět myomy, zastavuje růst nádorů či se s úspěchem používá při léčby návykových nemocí a závislostí (a nejen těch „známých“ závislostí, ale také pomáhá vnímat závislost na určitých vzorcích myšlení a chování a léčit emoční vzorce)

Noni je vynikající “harmonizér” a “ladič” pro dospělé i pro děti, dle mých zkušeností je v mnoha případech cestou k nastartování samoléčivých schopností v našem těle.

Organic Noni od CaliVita navíc obsahuje certifikované maliny, které přípravku dodávají příjemnou chuť a dle výzkumů podporují příznivé účinky Noni.

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Léčivé rostliny a bylinky, Nové články, Přírodní doplňky stravy, Přírodní léčba nemocí, Zdravá a léčivá výživa | 1 komentář

1 komentář u Noni – začít důvěřovat sám sobě

Napsat komentář