O cestě k intuitivnímu životu

Vytvořit internetové stránky mě napadlo během mé mateřské v roce 2009, kdy také web PřírodníCestou vznikl. Někdy jsem se jejich provozování věnovala intenzivně, někdy spíše okrajově, někdy jsem jasně věděla, co zde mít, někdy jsme netušila, jakým směrem dál stránky vést. Vždy jsem však cítila, že vše má svůj nějaký smysl a že vším, čím jsme web i já v průběhu let prošli, jsme zkrátka projít měli.

Doteď jsem se zde věnovala především otázkám souvisejícími s otázkami zdraví. Chtěla druhé podpořit k větší důvěře v přírodnější způsoby léčení a vědomější péče o tělo a své zdraví.

I dříve jsem se zde více či méně držela nějakého systému – Pentagram zdraví, který dokáže pomoci ve větší vnímání těla a souvislostí mezi tělem, naším myšlením i zdravím. Pentagram je také výbornou pomůckou při prevenci a péči o tělo podle rytmů ročních období.

Vždy mě to táhlo ještě dál a cždy jsem vše chtěla propojit s něčím, co každého vede nejen k péči o tělo v souladu s nějakým konkrétním systémem, ale také k spojení s intuicí. Což samo o sobě občas svádí se hmotě a skutečnému životu trochu vyhýbat a do jemnohmotnějšího světa se utíkat schovávat. Intuitivní život je však o tom intuici nejen vnímat, ale také její vedení v reálném životě následovat.

Mně osobně velmi pomohl a pomáhá čakrový systém. Ten je sice všeobecně známější právě tím “duchovnějším” pojetím, kterému se říká cesta osvobození a rozšiřováním vědomí (od 1. do 7. čakry), ale obsahuje také druhou cestu. Tato druhá cesta (od 7. do 1. čakry) je cestou uvádění do PRAXE – cesta projevení.

Cestě k intuitivnímu životu se věnuji naplno v on-line kurzech nebo při individuální podpoře, budou na toto téma přibývat i články volné.

Petra

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Mentální a emoční vzorce | Napsat komentář

Napsat komentář