Ovocné přesnídávky – zdravá svačina pro každého

Dávno jsou pryč doby, kdy se za pomocí utěrky ždímalo kojencům nastrouhané jablko a maminky musely vařit a skladovat přesnídávky vlastní výroby. V dnešní době je nabídka ovocných a zeleninových pyré natolik velká a cenově dostupná, že jediná otázka, kterou by si měli rodiče položit zní: je to pro mé dítě dostatečně zdravé?

Ovocné přesnídávky v BIO kvalitě

V případě BIO přesnídávek jde o skutečnou kvalitu – veškeré použité plodiny pocházejí z produktů ekologického zemědělství, proces výroby je přísně sledován a vyhodnocován, pro zakonzervování se nesmí používat žádná umělá „Éčka.” Všechna ovocná pyré jsou přirozeně bezlepková a vždy obsahují pouze 100% ovoce – žádná barviva, žádná umělá dochucovadla. V dostání jsou ve dvou velikostech – 360g (což představuje jednu až dvě porce pro malé dítě) a také výhodná rodinná 700g balení. Některá pyré jsou neslazená, některá jsou doslazována přirozenou cestou – použitím jablečného koncentrátu.

BIO přesnídávky na BIOaEKO

Můžete si vybrat od klasických jablečných přes různé ovocné směsi (jablko a mango, jablko a banán). Nejzajímavější variantou je jablečně-rakytníková přesnídávka.

Rakytník nejen pro podporu imunity

Rakytník je znovuobjeveným pokladem – dříve hojně využívané a posléze téměř zapomenuté ovoce obsahuje 10x více vitamínu C než pomeranče, velké množství vitamínu A, má výrazné biostimulační účinky a podporuje imunitní systém. Velký boom prožívá zejména v USA – právě zde byly potvrzeny pozitivní účinky při doplňkové léčbě rakoviny.

Ovocné pyré – zdravá svačina pro všechny věkové skupiny

Bylo by chybou myslet si, že ovocné přesnídávky jsou vhodné pouze pro kojence a malé děti. Pyré se používá v celé řadě receptů, při pečení, jako základ dresingů ovocných salátů – či jako samostatná a zdravá svačina při velkém výdeji energie nebo nachlazení. Uvidíte, že vám budet chutnat :-) 

Naše nabídka BIO ovocných přesnídávek

 

Rubriky Zdravá a léčivá výživa | Komentáře nejsou povoleny.