ParaProtex – pro tělo bez parazitů

Rozsáhlé šíření různých parazitů je velmi vážným problémem v rozvinutých zemích. Typická západní strava je vhodná pro rozvoj parazitů v našem těle: strava bohatá na tuky, škroby, rafinovaný cukr. Taková strava vytváří dobré podmínky pro jejich schopnost žít a množit se.

ParaProtex obsahuje široké spektrum vegetativních částí, které mají dezinfekční, protizánětlivé a imunitu stimulační vlastnosti. Použité rostliny jsou bohaté na vitamíny a minerály. Tento produkt je vyroben výhradně z přírodních složek

ParaProtex - účinně proti plísním a parazitůmÚčinky:

 • silný protiparazitový a protizánětlivý efekt
 • přirozené čistící schopnosti
 • odstraňování toxinů
 • antiseptikum
 • antioxidační ochrana
 • obnova imunity
 • inhibice nádorových buněk růstu

Použití v případech:

 • střevní infekce (úplavice, salmonelóza, jídlo toxicoinfection atd.)
 • chlamydiózy, uretrazma, parazitární infekce (lambliáza, opisthorchosis, leishmaniózy, toxoplazmóza)
 • nemoc z kočičího škrábnutí
 • helmintosis (pásky a kulaté červy)
 • alergická onemocnění
 • snížení imunity
 • výrazné snížení nebo zvýšení chuti k jídlu
 • onemocnění žlučových cest, jater, trávicího ústrojí
 • chronická zácpa, nadýmání
 • kožní nemoci – lupénka, dermatózy, pityriasis, plísňová onemocnění kůže a sliznic
 • chronické onemocnění neznámeho původu
 • křivice u dětí
 • nemoci dýchacích cest – chronické bronchitida, bronchiální astma, chronický zánět nosních dutin
 • chronický únavový syndrom
 • nadváha
 • onkologická intoxikace
 • vysoký krevní tlak

Vzhledem k vysokému nárůstu parazitárních onemocnění na v současné době, a nových pohledů na příčinymnoha nemocí, se protiparazitová kůra  doporučuje jako jeden z nejdůležitějších terapeutických a preventivních prostředků k uložení a obnovení zdraví.

ParaProteX má velmi široké spektrum účinnosti (asi 1000 druhů parazitů: červy, houby, bakterie, prvoky, viry). V tomto případě se jedná o patogenní původce, nemá to vliv na užitečnou střevní mikroflóru. Výběr jednotlivých rostlinných složek ničí parazity, odstraňuje toxiny a strusky, posiluje imunitu a vyživuje tělo vitamíny, minerály, aminokyseliny a rostlinnými enzymy.. ParaProtex nemá téměř žádné vedlejší účinky, kromě vzácných případech intolerance jednotlivých složek.

Mějte však na paměti, že množství mrtvých parazitů a uvolněných toxinů působí značné nároky na játra a vylučovací systém, takžedetoxikace-jater v některých případech v prvních dnech užívání léku může být nepříjemné pocity a symptomy: bolesti hlavy, zvýšené vylučování hlenu z nosu, plic, zhoršení v problémových orgánů (např. pocit v játrech), průjem. To vše je kvůli nedostatku imunity a prochází jeden nebo dva dny. Projevy v každém případě může být individuální. Proto se doporučuje začít s malými dávkami a navyšovat je postupně.

Kvůli účinnosti ParaProtexu je vhodné 2 týdny před zahájením začít s jaterní regenerací a pokračovat s ní i i během protiparazitové kůry.

Doporučuje se zapíjet ParaProtex sklenicí vody (nebo nápojem z Liquid Chlorophyll), protože čištění pomocí rostlin vyžaduje hojné pití.

Kontraindikace: těhotenství, kojení.

Zkušenosti klientů si můžete přečíst přímo u produktu ParaProtex v e-shopu PřirodníCestou.cz-Global.

Zdroj: http://healing.fit-leader.com + vlastní

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Překyselení, parazité, Přírodní doplňky stravy | Štítky | 15 komentářů

15 komentářů u ParaProtex – pro tělo bez parazitů

 1. Profilový obrázek sanuli :

  Dobrý den, mohu se zeptat, v kontraindikacích je uvedeno jen těhotenství a kojení, mám 2,5leté dítě, může tedy také ParaProtex užívat? Případně i ve spojení s dalšími výše uvedenými produkty? Moc děkuji za odpověď, Sandra

 2. Profilový obrázek Luca :

  Sanuli, taky nevím, o co přesně jde, ale protože mě tato kůra proti cizopasníkům hodně pomohla, sestra to chtěla taky dát dcerce, protože měla pocit, že je dcera má (mají doma kočky i psa). Nakonec si kůru udělala ona a přestože jsem tomu sama moc nevěřila, tak se začala malá zlepšovat. Pro malou měla Organic Noni od Anežky. Držím palce, ať je prcek brzy fit :-)

 3. Profilový obrázek Nikola :

  Sanuli, určitě začni prckovi dávat Probibalance tady od Anežky. Maličké děti jsou hodně napojené na své matky, to je pravda. S Organic Noni mám zkušenosti přímo já. Společně s Rhodiolinem mě dostali s dost těžké závislosti na antidepresivách. Není to hned, ale když člověk chce, tak se to s Noni a Rhodiolinem dá zvládnout. A pomohl i Anežky kurz od Abrahama na http://www.rozkvest.cz. Zapracovat na všech frontách. Na těle i myšlenkách. Doporučuji, protože ta změna je něco, co se ani slovy vyjádřit nedá. Děkuji Anežko!

 4. Pavla Pavla :

  Mně kůra proti parazitům taky strašně změnila, vytratili se totiž ty strach, že něco nezvládnu a pak už si tě tvoje bytost navede dál a tělu dodáš, co potřebuješ. Jak říkají holky slovy se to popsat nedá. Organic Noni jsem ještě nezkusila, ale Rhodiolin mohu vřele doporučit.

 5. Profilový obrázek Heda :

  Chtěla bych se podělit o zkušenost s užíváním Paraprotexu mým pejskem. Protože jsme u něj řešili rozličné problémy, od známé jsme se dozvěděli, že dávají paraprotex svým psům každý rok a tak jsme zkusili jsme ho také odčervit paraprotexem. A můžu jen doporučit! Protože máme velké plemeno, dávali jsme jen o něco nižší dávkování než pro dospělého člověka. U nás to mělo ohromný efekt, protože máš čtyřnohý přítel začal zase přibírat a jasně na něm už po prvních 14 dnech vidět, jak se mu ulevuje. Anežko, mám s tím taky nějaké zkušenosti? :-)

 6. Hanka Hanka :

  Já mohu říct, že jsem v jiné diskuzi taky četla, že lidé byly velmi spokojené s účinky paraprotexu na mazlíčky. Já když si vzpomenu, jak jsme lítali k veterinářům, a žádný přesně nevěděl… tak prostě něco zkusil a provětral peněženku. Tak prostě pravidelně odčervit na zvíře funguje jako na člověka… pomůže mu od problému.

 7. Profilový obrázek karolinacermak :

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co za čistící kůru můžu při kojení? A čím také začít u syna – 4,5 roku, časté kašle a rýmy. Předem děkuji za odpověď. K. Čermáková

 8. Michala Michala :

  Myslím, že kojení je vynikající systém, a pro dítě tedy velmi ochranný, jak ale Anežka naznačuje, je dobré myslet na sebe a Spirulina Chlorella Plus je vynikající volba. Tak s oběma ratolestmi přeji hodně štěstí!

 9. Profilový obrázek mbsova :

  Dobrý den, beru ParaProtex už 4.týden- jsem ve fázi, kdy beru 4 tablety denně a je mi dobře. Zjistila jsem však právě, že jsem těhotná a bojím se, abych si nějak neublížila. Na druhou stranu jsem však začala velmi postupně a nebylo mi vůbec špatně- myslíte, že mám s kúrou raději okamžitě přestat?

  • Anežka Anežka :

   Milá Martino – v prvé řadě KLID :-)
   Víte, co je úplně nejdůležitější? CÍTIT SE DOBŘE. Tím úplně nejvíc prospějete nejen sobě, ale i svému miminku :-)

   V případě zjištění těhotenství bych s užíváním ParaProtexu doporučila přestat. Miminku neublíží, jde spíše o to, že se tělo vypořádává (vlivem rostlin s protiparazitovými účinky obsažených v ParaProtexu) se zvýšeným množstvím odpadních látek.

   Během těhotenství doporučuji Evening Primrose Oil, případně Strong Bones a Ac-zymes.

   Přeji nádherné dny plné Radosti :-)

 10. Profilový obrázek mbsova :

  Děkuji za odpověď, raději jsem to vysadila- právě, abych byla v klidu:) Pěkný večer.M.

 11. Profilový obrázek vlastovka :

  Dobrý den, mohu se zeptat, jestli je ještě vhodná doba na započetí protiparazitní kůry? Nebo už je lépe to nechat na jaro? Jak se ta vhodná doba pozná? (ono i to jaro má 3 měsíce, že) :)
  Děkuji!

  • Anežka Anežka :

   Vlaštovko, vhodná doba je TEĎ – bez ohledu na to, kdy to čtete :-)
   A ta „vhodná“ doba se pozná právě tak, že myšlenkami přivedeny k něčemu takovému jako je nějaká protiparazitová kůra.
   Máte-li chuť si kůru udělat, neřešte, kdy je ten nevhodnější čas a udělejte si jí hned.

   Jinak „obecně“ se traduje, že nejvhodnější doba je jaro a podzim, ale to je možná tím, že právě v tomto období jsou parazité většinou aktivnější a více se projevují příznaky toho, že je máte.

   Takže – máte-li pocit, že by Vám prospělo si v sobě „uklidit“, nečekejte na jaro, Nový rok nebo zázračné datum, ale udělejte to hned, to je totiž doba, kdy Vám to může být nejvíce ku prospěchu :-)

Napsat komentář