Parazité, 3. díl – Jak se přítomnost cizopasníku také může projevovat a jak je vyhnat?

Přítomnost cizopasníku v lidském těle se projevuje také tím, že nakažený člověk nechce o daném tématu vůbec slyšet a rozčiluje ho. Převážně konzumuje umělé a mrtvé potraviny, jež podporují růst a rozmnožování parazitů. Biopotraviny a přírodní produkty, zejména živá rostlinná strava, jsou pro parazity velmi škodlivé.

Jak můžeme nezvané hosty ze svého těla vyhnat? Některé národy intuitivně zařadily do každodenního jídelníčku rostliny s antiparazitárním účinkem. Většinou mají výraznou a ostrou chuť, například v Anglii a Izraeli je to česnek, v Indii velké množství koření, v Mexiku pálivá paprika a v Rusku křen, ředkev a hořčice. Tyto a další doplňky jsou vhodné používat stále, ale zdaleka ne všechny parazity se nám tímto způsobem podaří vyhnat z těla.

Nejprve musíme podstoupit protiparazitární kúru. V dnešní době existuje dostatečné množství metod a postupů, jež si můžeme vyhledat na internetu nebo v odpovídající literatuře. Proti parazitům můžeme použít léky a přírodní prostředky, ale je nutné proceduru opakovat, protože jednorázovou detoxikací se jich zcela nezbavíme.

Většinou se objeví nové druhy cizopasníků, jež se hned neprojevily, nebo se znovu nakazíme, proto je nutné kúru opakovat, a to často vícekrát. Budeme se muset stále detoxikovat a podstupovat léčení? Jedná se o začarovaný kruh, ale existuje způsob, jak se z něj můžeme dostat ven. (A tím způsobem je kromě změny myšlení právě naše strava: Živá strava – nesmysl nebo naopak konečně smysl?)

Jestliže je situace tak vážná, proč lékaři na celém světě nebijí na poplach? Proč častěji nedělají test na parazity a své pacienty neodčervují? Proč hledají neexistující léky proti rakovině a AIDS? Proč léčí následky místo toho, aby začínali odstraňováním skrytých, ale zjevně patologických poruch? Proč nedoporučují detoxikaci organismu jako hlavní zásadu hygieny a správné stravování jako základ zdraví? Proč se tímto problémem zabývá jen hrstka nadšenců?

Protože lékaři se sami správně nestravují, neočišťují si organismus a jsou začervení. Parazité ovlivňují jejich vědomí, tudíž doktoři skutečně nemají zájem o to, aby lidé byli zdraví. Zdánlivě to působí jako nesmysl. Jestliže se zeptáte nějakého lékaře, zda chce, aby se pacient uzdravil a už vícekrát neonemocněl, normální člověk nám odpoví kladně. To je přeci jasné! Co se však děje ve skutečnosti? Posuďte sami…

Zpracovala: Petra Šarmová

Zdroj: Vadim Zeland, Ovlivňování reality X

Parazité, 1. díl – Proč chtít tělo bez parazitů

Parazité, 2. díl – Jak působí paraziti na vědomí nakaženého člověka

Protiparazitová kůra – účinně proti parazitům

Článek byl originálně zpracován a vydán na www.Rozkvest.cz. Šíření článku je možné pouze v nezkrácené a neupravené podobě včetně této poznámky a se všemi aktivními odkazy. Díky :-)

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Překyselení organismu, Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí | 8 komentáře

8 komentářů u Parazité, 3. díl – Jak se přítomnost cizopasníku také může projevovat a jak je vyhnat?

Napsat komentář