Parazité – jedno ze zrcadel našich myšlenkových vzorců

Jsou lidé, kteří parazity vůbec neřeší – nezajímají je. A tím nemyslím pouze parazity – nevítaná zvířátka v lidském těle, ale také to, co nám symbolizují – tedy naše myšlenkové vzorce.

Zde na stránkách jsem se očistné kůře proti parazitům věnovala poměrně dost a tím pádem se na mě často obrací lidé, kteří parazity řeší. Někteří si objednají protiparazitickou kůru, někteří se ptají na související věci, někteří se na mé stránky dostanou po x jiných zkušenostech, které prodělali při cestě za tělem bez parazitů. Ti poslední jsou vesměs už značně skeptičtí, vyzkoušeli toho již spoustu a bez výsledku.

A to mě přivedlo k tomu, že nastal pravý čas posunout se ohledně tématu parazitů (a nejen jich) dál.. Odkrýt karty, nevyzdvihovat A nebo B, ale na rovinu říci, že podstatou skutečného uzdravení je schopnost propojit A s B.. Dnes se o “psychických” (duševních či duchovních) příčin nemocí píše všude možně, ale kdo si z toho dokáže vzít něco pro sebe tak, aby došlo ke skutečné změně na energetické úrovni? Například u jater se můžete dozvědět, že když s nimi máte problém, jste “neumírnění” – a co? Víte, co s tím dělat? Spousta lidí se do toho ještě víc zamotá, protože se něco obecného snaží napasovat na sebe.

Začnu od těla. Ne náhodou před protiparazitickou kůrou doporučuji jaterní očistu, protože jsou to právě játra, kde se parazité v těle nejraději zabydlují a ovlivňují tím nepříznivě stav nejen jater, ale celého našeho organismu – tedy “tvoří” prostředí, které je vhodné pro další parazity v jiných částech těla. Čím více příznaků přetížených jater máte, tím je pravděpodobnější, že máte co dočinění s parazity, kteří jsou velmi vytrvalí v “obraně” svého domova a v tom, abych jim i nadále zůstal příznivě nakloněný – tedy abychom se hlavně nerozhodli své tělo vzít do svých rukou ;-).

To samé, o co se snaží parazité – udržet naše vnitřní prostředí takové, které vyhovuje jim – se děje na úrovni myšlenek a myšlenkových vzorců. Vlastně je to s nimi velmi úzce propojené.

Zdravá játra symbolizují schopnost přijímat nové myšlenky a “propustit” ty, které naše zdraví nepodporují. Od složení jídelníčku po názor na politiku.. Člověk se zdravými játry dokáže přiznat chybu, změnit názor a zároveň na svých názorech nelpět. Jestliže na svých názorech a přesvědčeních lpíme (jsme k nim připoutáni), stáváme se jejich otroky. A přesně to se stává, když své tělo “přenecháme” parazitům.

Různé protiparazitové metody nás mohou více či méně účinněji zbavit “breberek”, ale bez současné naší změny k vnímání sebe a světa kolem nás, nám to nepřinese změnu, kterou nám to přinést může, když tak učiníme :-)

Kůry proti parazitům se nejčastěji vztahují k očistě tlustého střeva, což je “konečná” stanice ve zpracování vjemů (nejen stravy, ale i našich myšlenek), ale začíná v místě, kde dochází k “hodnocení”, co je pro nás potřebné a co nikoli (opět na všech úrovních) – a tím místem je naše mysl (problémy s hodnocením zrcadlí právě stav našich jater).

Proto součástí každé protiparazitové kůry by měla být nejen regenerace jater, ale také záležitosti v “našem příběhu”, které se daný člověk snaží potlačit nebo už dokonce úspěšně potlačil, takže o nich ani neví.. Pak dochází ke skutečnému psychickému i fyzickému (VY)ŘEŠENÍ.

  1. TĚLO (játra+tlusté střevo)
  2. MYSL – myšlenkové vzorce

Je možné domluvit také probrání konkrétních Vašich potíží v rámci konzultací

Petra

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Přírodní léčba nemocí | Štítky , | Napsat komentář

Napsat komentář