Pozor – plísně milují cukr a snižují imunitu

Ať si říká kdo chce, co chce, naše strava ovlivňuje naše tělo a mysli velmi velmi významně. Plísně, parazité a jiné potvůrky, které v našem těle nemají co dělat, ale který se díky naší nevhodné stravě v našem těle tolik líbí, jsou jedním z možných našich “pomocníků” v uvědomění si toho, že to, co tělu za výživu poskytujeme je opravdu velmi důležité.

Každá plíseň, která je vně nebo i uvnitř našeho těla potřebuje pro svůj život výživu. A tou jsou zejména naše látky, které samotné nám zároveň nejsou nijak užitečné a směle je můžeme zařadit mezi látky odpadní – mezi nimi i běžný rafinovaný cukr či bílá mouka. Pokud se podíváme na stravu běžného člověka, běžný rafinovaný cukr je v ní téměř vždy zařazený.  A právě cukr je jednou z látek, kterou každá plíseň doslova miluje a právě díky němu se může dále spokojeně množit. To může vést až k námi nepříjemně vnímaným kožním onemocněním, plísňovým bakteriálním nemocem, ale k celkovému narušení vnitřní rovnováhy, značné překyselení těla a přetěžování orgánů. To následně způsobuje další a další disharmonii.

Samozřejmě pokud parazity ve formě plísně trpíte také, rozhodně nestačí pouze vyřadit dávky sladkých zpracovaných potravin, ale je nutné tyto parazity i aktivně odstranit. Ideální jsou různé protiparazitické kůry, které působí nejenom na plísně jako takové, ale i na celou řadu dalších parazitů. Ideální doba na tyto kůry, nebo chcete-li celkové očisty, je v období podzimu každého roku. To jsou parazité nejaktivnější a tak je možnost jejich bezproblémového vyhubení vždy nejvyšší. Navíc tak perfektně připravíme své tělo na zimu. Zvýšíme totiž i jeho imunitu a jeho celkový zdravotní stav.

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Překyselení organismu, Překyselení, parazité | Napsat komentář

Napsat komentář