Strach o zdraví

V posledních době mi došlo, jak velmi silný a pevně v nás ukotvený může být vzorec strachu o své zdraví. Tento vzorec chování, tato šablona, podle které automaticky jede spousta lidí, je vzorcem, který se zdá oprávněný – však například všude samé bacily, že? – ale je to právě tento vzorec, který se spolupodílí na našich nemocech. Ve strachu o zdraví je ukryta celá řada strachů od strachu z bolesti, ze smrti až například po strach, že bez pomoci zvenčí v dnešní době snad ani není možné zdravý být.

Tou pomocí zvenčí myslím nyní třeba různé rady odborníků, jak například vyléčit své tělo nebo třeba potřebou dodávat tělu vitamíny “navíc”. Velmi často i “alternativní” způsoby péče o sebe nebo léčení nás přesvědčují o tom, že v dnešní době už zkrátka už není možné všechny potřebné látky získat stravou – jako tomu bylo před x 10 let. Opírají to o různé výzkumy, kdy půda už neobsahuje to, co kdysi, celkové znečištění atd. A to je pro vzorce typu “strach o něco” výtečným pohonem.

Začínáte mít totiž nejen strach o své zdraví, ale také o to, abyste stále ty “vitamíny” navíc měli k dispozici, aby byli k dostání, aby jste na ně měli, aby se nepřišlo z jiným výzkumem, strachem o další znečištění, nedostatek něčeho… Řeší-li se jakýkoli strach pouze hledáním způsobů, jak se strachu jednoduše a rychle zbavit – překrýt ho něčím – nabaluje na sebe akorát další obavy a strachy..

Strach není nic “špatného”, strach je upozornění. Strach o zdraví nám zrcadlí naše jiné nezpracované emoce, naše pocity bezmoci, viny, nedůvěry v sebe. Součástí Klubu III. jsou také kvantové mapy týkající se jak zdraví jako celku, tak strachu o zdraví. V Klubu se naučíte nově propojit pravou a levou mozkovou hemisféru, rozumět poselství své intuice, vnímat současné vzorce a aktivovat nové. Naše mapy vám budou inspirací, vy si z nich však vytvoříte svojí vlastní, která vás dovede k podstatě strachu o zdraví a stejně tak vám ukáže cesty, které nejsou “alternativní”, ale přesně pro vás, vaší situaci, váš zdravotní stav a možnosti. Napojte se na vlastní informační pole a naučte se aktivovat vzorce skutečného zdraví.

Rubriky Léčení s kvantovými mapami, Mentální a emoční vzorce, Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii | Napsat komentář

Napsat komentář