Tajemství účinnosti tekutých šťáv – živiny přímo do krve

Tisíciletá tradice léčení šťávami je v současné době zakotvena také v koncepci tekutých doplňků stravy a džusů. Nejjednodušší způsob, jak obnovit a zlepšit zdraví – nepoužívat nesprávný způsob, kterou nám nabízí farmakologický průmysl, ale užívat co nejvíce takovou formu, kterou nabízí sama příroda. Bez ohledu na to, jak jsme se snažili, není možné dospět k závěru, kdy v jedné tabletce celé jablko včetně jader a slupky.
Tekuté doplňky stravy z CaliVita  obsahují koncentrované ovocné, zeleninové a rostlinné šťávy z léčivých rostlin, které mají prokazatelně léčivé účinky. Výhodou tekuté formy je jejich komplexní účinek na organismus, navíc v jejich  měkké, “přirozené” formě. Tekuté doplňky z rostlin je nejsnadnější způsob, jak detoxikaci a regenerovat tělo.

Výhody tekutých doplňků stravy – šťáv

  • přírodní šťávy jsou kompatibilní s jinými doplňky stravy i s léky
  • šťávy lze doporučit jak pro děti i dospělé na prevenci
  • léčbu – na cokoliv
  • šťávy ne nemusí kousat (přesto doporučuji v ústech chvíli převalovat a spojit se slinami, poz. PřírodníCestou.cz)
  • jsou snadno stravitelné
  • mají příjemné na chuť
  • šťávy jsou stravitelnější – živiny z nich se vstřebávají nezávisí na stavu trávicího traktu
Účinnost tekutých forem je vždy vyšší než účinnost každé pevných výtažků rostlin – studie potvrdily, že tekuté formy doplňků stravy jsou 4x účinnější než pevné, protože tělo vynakládá minimální energii s jejich využitím a vstřebáním.
Vstřebávání minerálních látek v potravinových doplňcích je velmi závislá na formě, v níž jsou uvedeny. Anorganické minerály nejsou absorbovány více než z 10%. Využití minerálů v chelátové (organické) vazbě je vyšší, 4-7 krát. Nejvíce biologické dostupné a nejvíce stravitelná forma – to jsou koloidní minerály , které jsou obsaženy v tekuté formě přírodních šťáv. Jejich získání je až o 90 procent nebo více.
S ohledem na tuto skutečnost, tekuté doplňky poskytují ty nejlepší podmínky pro obnovení a zachování zdraví, posílení imunity, odolnosti proti infekcím a dalších faktorech. Tekutou formu také tělo snadno vyloučí, takže mohou být užívány nepřetržitě, bez strachu z předávkování či vedlejších účinků.
Přírodní šťávy  mají nejen preventivní, ale i léčebný účinek, který je dnes znovu všeobecně uznáván. “Terapie šťávami” se užívá při onemocnění srdce a ledvin, při léčbě anémie. Šťávy jsou základem pro očistě jater, posílení imunity, stejně jako základ pro protinádorovou výživy.
Tekuté přírodní šťávy CaliVita obsahují celou řadu koncentrovaných šťáv různých rostlin, včetně tropických a exotických plodů jako Mangostan nebo Noni. Produkt Ocean 21 obsahuje až 200 účinných látek. Proto jsou jejich léčebné účinky tak vysoké.
V současné době CaliVita nabízí tyto tekuté doplňky:
ZenThonic (směs ovocných šťáv s hlavním podílem mantostanu)
Ocean 21 – (směs výtažků z mořských řas, aloe a Pau d’Arco)
Liquid Chlorophyll (chlorofyl získaný z vojtěšky)
SambuRex – černý bez
Organic Acai – ovoce Acai
Rubriky Léčivé rostliny a bylinky, Přírodní doplňky stravy | Napsat komentář

Napsat komentář