Tip č. 1: Jak výhodně na produkty CaliVita Global

Během spolupráce s firmou CaliVita jsem (někdy víceméně náhodou :-) ) přišla na různé možnosti, jak využít možnosti, které firma a její systém nabízí. O některých se dozvíte ve firemních materiálech, o některých se nikde nepíše ani mluví a většina členů o nich možná vůbec netuší. Každopádně bych své zkušenosti a poznatky, které jsem za léta získala a stále získávám, ráda svým členům nějak uceleně předávala, protože to pro mnohé může být hodně zajímavé :-).

Zaměřím se také na vše, na co se mi často ohledně produktů či firmy CaliVita a spolupráce s ní ptáte. Prvním tip věnuji produktům, které nazývám “produkty Global”

Ať se nám to líbí nebo ne – některé (a velmi oblíbené) produkty CaliVita nejsou u nás povolené k volnému prodeji. V praxi z toho vyplývá to, že tyto produkty nelze v ČR prodávat, mohou je získat pouze platní členi sítě CaliVita. Členem CaliVita se stáváte nákupem produktů určité výše, OVŠEM jen těch produktů, kterou jsou v ČR povolené. Tedy nelze se registrovat nákupem doplňků stravy, které nejsou zařazeny v nabídce české CaliVita.

Základní registrační nákup je tedy třeba nejdříve udělat v základním e-shopu CaliVita a až po získání členského čísla si můžete objednat produkty,  které u nás nejsou volně prodejné na e-shopu PřírodníCestou-Global nebo využít další možnost, které píšu níže.

Možností, jak výhodně objednávat je více a objednáváte-li produkty CaliVita pravidelně nebo plánujete objednáváte více produktů najednou, určitě vás tento tip potěší:

Článek je určen pouze pro členy sítě CaliVita – PřírodníCestou.cz.

 

Rubriky Členství, Pro členy CaliVita | Napsat komentář