Urinoterapie pro začátečníky :-)

Tento článek se může stát určitým návodem pro úplné začátečníky, kteří se chtějí pokusit vstoupit do světa, jemuž vládne mocná tekutina nesoucí název moč.

Urina je velmi často spojována s odpadním produktem lidského organismu. Už od dětských let je nám vštěpováno, že jde o páchnoucí a nemístnou tekutinu. Tento ryze západní pohled na vlastní moč je pro asijské kultury přímo nepochopitelný. Právě oni si léčení bez vlastní uriny nedokážou představit. Jde o nejčistší substanci, která nese zakódovanou zprávu každého organismu zvlášť. Je nasycena vitaminy, aminokyselinami a látkami, které dokáží velice efektivně hojit rány a preventivně bojovat proti civilizačním chorobám. Existuje celá řada případů, kdy urina pomohla tam, kde západní medicína naprosto selhala. Kde se vlastně lidská moč bere a za jakým účelem je produkována?

Produkce začíná v ledvinách, následně se dostává do močovodů, odkud je vyloučena. Za pouhý jeden den se dokáže vyrobit na osm set mililitrů moči, která je tvořena ze čtyř pětin tekutinou, kterou jsme v průběhu dne vypili.

Moč se tvoří z krevní plazmy, takže jde ve své podstatě o přeměněnou krev. Její blahodárné účinky na lidský organismus při opakovaném zavedení, či použití jsou nedozírné.

Za žádných okolností nemůže být vaše vlastní urina pro lidský organismus nebezpečná. Ovšem může se stát, že bude vaše urina z důvodu dlouhodobých nemocí, usazenin a choroboplodných zárodků přesycena škodlivými látkami. V takovém případě může zanechat i nepříjemné následky.

Právě z této příčiny je lepší, alespoň po dobu 14 dnů se zdržet veškerých potravin, které obsahují rafinovaný cukr, bílou mouku a maso. Než začnete svou urinu používat, očistěte své tělo a změkčujte ho minimálně 14 dnů. Po této době se moč krásně vyčistí a stane se léčivou manou.

Jako má mít barvu

Barva vaší uriny, tedy pokud jste zdraví, by měla mít kolísavý odstín od bledě žluté až do mírně červenožluté. Nejčastěji se však setkáte s jantarově žlutou, což je také v naprostém pořádku. Zbarvení uriny je úzce spjato s potravou. V případě, že vypijete 500 ml šťávy z červené řepy, připravte se na růžovou až sytě červenou barvu moči, to ovšem není na závadu. Podle zbarvení této tekutiny poznáte, jestli dodržujete řádný pitný režim. Pokud se k vylučování moči uvolňuje i silný zápach, budete nejspíš procházet dehydratací. Cukrovkáři nám dají určitě za pravdu, že jejich moč se podobá bezbarvé tekutině. Moč můžete mít i namodralou, zelenou či mléčně hlenovitou. Vše je úzce spjato s vaším dosavadním životním stylem.

Seznámení s urinou – jděte na to pozvolna

Existuje celá řada způsobů aplikace uriny a zavádění do vlastního těla. Jako prevence vůči všem nemocem se doporučuje pití ranní uriny ihned po probuzení. Nejlépe střední proud v množství od 100 do 200 mililitrů. Pak se nabízí možnost výplachu úst, uší, očí, nosohltanu. V neposlední řadě i urinový klystýry, zábaly, a mnoho dalších způsobů. V tomto článku se těmito způsoby zabývat nechceme. Pokusíme se vám poradit, jak se s urinou seznámit. Vše to chce čas. Někteří do toho skočí rovnýma nohama a ti další citlivější jedinci potřebují trochu více času, než odbourají nepochopitelný odpor k vlastní tekutině.

  1. Ze začátku si urinu zachyťte do smaltovaného hrnce nebo skleněné nádoby a pokuste se v ní omýt ruce. Jakmile urina zaschne, omyjte se teplou vodou. Díky této proceduře se vám zjemní pokožka lépe, než po jakékoliv luxusní kosmetické značce. Ty nejlepší výrobci mají dokonce urinu napsanou na zadní straně ve složení. Běžte se přesvědčit do své domácí výbavy kosmetických přípravků. Myjte si v ní ruce klidně týden, alespoň si na ni lépe zvyknete.
  2. Pokud jste se s urinou seznámili skrze každodenní, ranní očistu, tak můžete přejít k dalšímu kroku. Zachyťte si svou urinu do smaltovaného hrnce a přistupte k opláchnutí obličeje. Vnímejte její napětí, příchuť, která se vám uchytila na rtech. Pokud u oplachování setrváte více jak dva měsíce, vaše pokožka se napne, vyjasní a získá na kráse. Díky tomuto postupnému seznamování vám po několika dnech či týdnech urina nepřijde, že používáte svou moč, ale dar, který vám seslal samotný stvořitel. Tento všelék nosíme všude sebou, jde o obnovitelný zdroj, jenž dokáže zmírnit a následně vyléčit i bolest zubů, zácpu, kožní nemoci a další mnohem závažnější choroby.
  3. Dva předcházející body jsou takovou malou předehrou. Po jejich úspěšném zakončení přejděte k výplachu nosohltanu. Naberte si svou moč do dlaně a postupně natahujte levou a pak pravou nosní dírkou. Po této proceduře očisty nosohltanu můžete přejít k výplachu úst.
  4. Jakmile se dostanete až ke kroku s pořadovým číslem čtyři, pokuste se moč vypít. Uvidíte, že nejde o žádnou přelomovou věc. Vždy se však držte jasných zásad. Pijte ranní moč – nejlépe mezi pátou až sedmou, kdy v sobě nese nejvíce informací a má též nejvýživnější hodnotu. Vždy pijte po lichých doušcích, nebo vše najednou. Zamezíte tak okysličení tekutiny. Postačí tak 100-200 mililitrů.

Jestli zatím jen nevěřícně kroutíte hlavou a říkáte si, že tohle tedy už je vážně moc – nevadí, kdo ví, třeba tento článek v budoucnu sami znovu vyhledáte..

Autor: Anežka, www.PrirodniCestou.cz

Šíření článku je možné pouze v nezkrácené a neupravené podobě včetně této poznámky a se všemi aktivními odkazy. Díky :-)

Rubriky Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii | 5 komentáře

5 komentářů u Urinoterapie pro začátečníky :-)

Napsat komentář