Zaměřeno na zdraví: 1. – Noni

Noni, neboli Morinda citrifolia je strom o jehož doslova „zázračných“ plodech toho bylo napsáno hodně a seznam příznivých a „léčivých“ účinků je velmi dlouhý. Obsahuje ohromné množství látek a o některých pravděpodobně ještě nemáme zdání.

Postupně se zde zmíním o několika „doplňcích stravy“, začínám s tím, který je svými účinky opravdu výjimečný, a já osobně Noni velmi oceňuji.

Noni dle mého totiž  funguje tak „zázračně“ nejen proto, že obsahuje řadu nám známých zdraví-podporujících látek, ale dokáže něco navíc – otevírá a harmonizuje 7. čakru, což je energetické centrum, které nás spojuje se Zdrojem –Noni pomáhá napojit na „Vesmír“ a otevírá cestu k Jasnosti. 

Přestože je s láskou je spojována zejména 4. čakra,  skrze 7. čakru máme možnost vnímat úplně jinou – hlubší úroveň lásky (čímž je ovlivněna a rozvíjena také 4. čakra).

Duchovní aspekt této čakry je VĚDOMÍ SAMA SEBE, svého bytí, které velmi významně ovlivňuje a transformuje vnímání sama sebe, svého fyzického těla a síly naší mysli. Noni nás „učí“ sebelásce a důvěry v sám sebe.

Věřím, že to je příčina toho, proč je Noni „dokáže“ rozpouštět myomy, zastavuje růst nádorů či se s úspěchem používá při léčby návykových nemocí a závislostí – a nejen těch „známých“ závislostí, ale také závislostí na určitých zažitých přesvědčení či potravinách, která nejsou v souladu s tím, co chceme – s naším zdravím.

Organic Noni od CaliVita navíc obsahuje certifikované maliny, které přípravku dodávají příjemnou chuť a dle výzkumů podporují příznivé účinky Noni. 

Noni organic

Noni organic

Rubriky Přírodní doplňky stravy, Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii | Napsat komentář

Napsat komentář