Esence na podporu jater a žlučníku a souvisejících emocí

Léta jsem doporučovala a sama si také dělala tuto očistně-regenerační jaterní kůru z doplňků stravy každé jaro. Doporučuji jí dál, zejména máte-li nějaké zdravotní potíže související s přetíženými játry nebo pravidelně užíváte léky, pijete alkohol atd. V takových případech je jedinečná a dokáže téměř zázraky ;-) .

Další možností jak regeneraci svého těla podpořit na dalších úrovních (které jsou s naším tělem velmi úzce propojené) jsou kromě změny stravy a myšlení dary přírody – například 100% přírodní esenciální oleje v terapeutické (nejvyšší) kvalitě.

Dnes se zaměřím na aktuální téma. Dle čínského pentagramu 5 živlů nastala doba dřeva (elementu období jara) a tedy také orgánů jater a žlučníku.

Jaké esenciální oleje jsou vhodné pro podporu jater a žlučníku?

Bergamot – kromě toho, že působí antibakteriálně, antidepresivně a proti nadýmání a křečím, má v souvislosti s játry ještě další přednosti, mezi které patří také pomoc při uvolňování emocí. Jak jsem psala v článku Nemocná játra – potlačené emoce  – jsou právě játra energetickým orgánem pro zpracování našich emocí.

Grapefruit – výborný na přetížená játra, podporu lymfatického systému a také při odbourávání tuků a celulitidy.

Heřmánek – prospívá játrům i žlučníku, navíc vyrovnává emoce a má zklidňující vliv při hněvu “nepokojné” mysli

Pomeranč – pomáhá uvolňovat napětí a podílí se na usnadňování řešení problémů.  Kromě toho podporuje tvorbu žluči, trávení tuků a příznivě ovlivňuje celé zažívání.

Citron –  podporuje zdravou činnost jater, má příznivý vliv na snižování vysokého cholesterolu v krvi (hladinu lipidů), uklidňuje

Výbornou směsí na podporu činnosti jater je směs MIRACLE (zázrak) nebo DETOL (pročišťuje játra a žlučník).

Jestli máte společně s harmonizací jater chuť pomoci svému tělu harmonizovat svojí hmotnost, doporučuji výhodnou sadu SLIM BODY (štíhlé tělo), která vám pomůže pročistit a pomoci ke zdravé hmotnosti. Součástí sady je již zmíněná směs MIRACLE, poté COLDET (přírodní detoxikace), směs WLOSS (její inhalování snižuje chuť k jídlu) a směs WINNER (vítěz), která podpoří vaše odhodlání a sebevědomí.

Eshop BEWIT – PřírodníCestou

BEWIT - PřírodníCestou

E-SHOP BEWIT – PřírodníCestou

 

www.PrirodniCestou.cz

 

 

Rubriky Aromaterapie, Játra, žlučník | Štítky , , | 1 komentář

1 komentář u Esence na podporu jater a žlučníku a souvisejících emocí

Napsat komentář