Parazité, 3. díl – Jak se přítomnost cizopasníku také může projevovat a jak je vyhnat?

Přítomnost cizopasníku v lidském těle se projevuje také tím, že nakažený člověk nechce o daném tématu vůbec slyšet a rozčiluje ho. Převážně konzumuje umělé a mrtvé potraviny, jež podporují růst a rozmnožování parazitů. Biopotraviny a přírodní produkty, zejména živá rostlinná strava, jsou pro parazity velmi škodlivé.

Jak můžeme nezvané hosty ze svého těla vyhnat? Některé národy intuitivně zařadily do každodenního jídelníčku rostliny s antiparazitárním účinkem. Většinou mají výraznou a ostrou chuť, například v Anglii a Izraeli je to česnek, v Indii velké množství koření, v Mexiku pálivá paprika a v Rusku křen, ředkev a hořčice. Tyto a další doplňky jsou vhodné používat stále, ale zdaleka ne všechny parazity se nám tímto způsobem podaří vyhnat z těla.

Nejprve musíme podstoupit protiparazitární kúru. V dnešní době existuje dostatečné množství metod a postupů, jež si můžeme vyhledat na internetu nebo v odpovídající literatuře. Proti parazitům můžeme použít léky a přírodní prostředky, ale je nutné proceduru opakovat, protože jednorázovou detoxikací se jich zcela nezbavíme.

Většinou se objeví nové druhy cizopasníků, jež se hned neprojevily, nebo se znovu nakazíme, proto je nutné kúru opakovat, a to často vícekrát. Budeme se muset stále detoxikovat a podstupovat léčení? Jedná se o začarovaný kruh, ale existuje způsob, jak se z něj můžeme dostat ven. (A tím způsobem je kromě změny myšlení právě naše strava: Anežka: Živá strava – nesmysl nebo naopak konečně smysl?)

Jestliže je situace tak vážná, proč lékaři na celém světě nebijí na poplach? Proč častěji nedělají test na parazity a své pacienty neodčervují? Proč hledají neexistující léky proti rakovině a AIDS? Proč léčí následky místo toho, aby začínali odstraňováním skrytých, ale zjevně patologických poruch? Proč nedoporučují detoxikaci organismu jako hlavní zásadu hygieny a správné stravování jako základ zdraví? Proč se tímto problémem zabývá jen hrstka nadšenců?

Protože lékaři se sami správně nestravují, neočišťují si organismus a jsou začervení. Parazité ovlivňují jejich vědomí, tudíž doktoři skutečně nemají zájem o to, aby lidé byli zdraví. Zdánlivě to působí jako nesmysl. Jestliže se zeptáte nějakého lékaře, zda chce, aby se pacient uzdravil a už vícekrát neonemocněl, normální člověk nám odpoví kladně. To je přeci jasné! Co se však děje ve skutečnosti? Posuďte sami…

Zpracovala: Petra Šarmová

Zdroj: Vadim Zeland, Ovlivňování reality X

Parazité, 1. díl – Proč chtít tělo bez parazitů

Parazité, 2. díl – Jak působí paraziti na vědomí nakaženého člověka

Protiparazitová kůra – účinně proti parazitům

Článek byl originálně zpracován a vydán na www.Rozkvest.cz. Šíření článku je možné pouze v nezkrácené a neupravené podobě včetně této poznámky a se všemi aktivními odkazy. Díky :-)

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí | 8 komentářů

8 komentářů u Parazité, 3. díl – Jak se přítomnost cizopasníku také může projevovat a jak je vyhnat?

 1. Hanka Hanka :

  Anežko, opět děkuji za skvělý článek. Ty otázky, které si v něm kladeš už napadly asi každého z nás. Proč lékaři neléčí více pomocí přírody. To, že se samy nestravují příkladně, je v mnohých případech pravda, a že je jednodušší napsat prášek než se pacientem déle zabývat je další pravda.

 2. Michala Michala :

  Je smůla, že opravdu účinný přípravek proti parazitům potřebuje okliku ke spotřebiteli. Ale jsem moc vděčná, že členstvím se to dá překonat. Stojí to opravdu za to.

 3. vlastovka :

  Ahoj Anežko, jsem tu celkem nová a pořád nacházím něco zajímavého, čtu a čtu a čtu.. Je to tak zajímavé! Jak často by se ta protiparazitová kůra měla dělat?
  Ještě se chci zeptat na radu ohledně manžela – na doporučení doktorky, která je dle mého ujetá, drží už třičtvrtě roku keto dietu. Hodně zhubl (to i chtěl), ale ona mu vyhrožuje, že má nějaký problém ve střevech (příliš propustné) a že mu hrozí, že když nebude tu keto dietu držet, Crohnova choroba. Je vůbec možné, aby nějaký zánět ve střevech mohlo vyléčit to, že bude jest téměř jen živočišné bílkoviny? Konzultoval to ještě s „čarodějnicí“ ke které chodí (nějak narovnávat energii) a prý se to takto opravdu léčí, že se těma bílkovinama nějak to střevo spraví. Je mi z toho zle, bojím se, že mu to ještě více ublíží, jenže on věří více doktorce než tomu, co si myslím já.. Hledala jsem tu, jestli tu nemáš něco na tu crohnovu chorobu, ale nic.. Co bys doporučila ty? Nemáš s tím nějakou zkušenost? Děkuju moc!

 4. Anežka Anežka :

  Vlaštovko, kůra se doporučuje 1x za rok, ideálně na podzim, když jsou nějaké problémy, tak samozřejmě čím dříve, tím lépe.

  Crohnova choroba je jedna z mnoha nemocí, které mají stejný základ, a tím je zánět. A jakýkoli zánět je jedním z prvních ukazatelů, že člověk s něčím „bojuje“. A boj je něco, co s námi rozhodně není v souladu…

  Velmi často souvisí s překyselením organismus, které úzce souvisí jak s naší stravou, tak také s našimi myšlenkami.

  Moje zkušenost je, že chtít něco změnit musí ten dotyčný, kterého se to týká. V takových případech doporučuji minimálně užívat Liquid Chlorophyll – http://www.prirodnicestou.cz/eshop/Liquid-Chlorophyll.

  Nejvíce druhým ale pomůžeme tak, že je necháme, aby o svém životě rozhodovali sami, aby sami rozhodli, komu věřit nebo co a proč ve svém životě změnit.
  Zaměř svojí pozornost na to, z čeho máš dobré pocity, pečuj sama o sebe s láskou a nech ostatní tvořit si to, co si tvořit chtějí. Tvoř si své a čím radostnější tvé tvoření bude, čím více zaměřené na to, co chceš – na zdraví a radost tvojí i všech tvým blízkých, tím rychleji se změní i okolí…

  Doporučuji můj nový kurz – Naordinuj si zdraví

 5. vlastovka :

  Děkuju Anežko, je to úleva, měla jsem pořád pocit, že mu přeci musím nějak pomoci.. zvlášť když vidím, co jí a jakou hrstí léků začíná každé ráno.. Ale máš pravdu, děkuji moc za krásnou odpověď!
  Musím Ti ještě říci, jak koukám na tu fotečku, co tu máš.. nevím proč, ale mám pocit, že už tě dávno znám…

 6. suvova :

  Ahoj Anežko, myslím si, že mám problém s cizopasníkem, mam bolesti svalú od kolen dolú,nedaří se mne udělat dřep bez bolesti v zadní části kolena. Slizí oči,svédí uši. Tyto problémy mám už od února. Od 1.7. jsem začala brát dračí kapky, pak jsem přešla na kombinaci 3dny brát dvě lžíce smés lneneho semínka s hřebičkem a 3 dny pauza a nyní jsem přidala antiparazitarni čaj /lapacho,ořešák,třapatka,pýr. Po dvou dnech užívání čaje mám bolesti hlavy,rýmu,vykašlávám hleny, v lytkách mam neustálé škubání, nemám teplotu, ale pocit chřipky a únavy. Nevím, zda nedělám něco špatné. Píší na tabletu a ten trochu zlobí s háčkami atd. Děkuji za odpvéd Jiřina

  • Petra Petra :

   Ahoj Jiřino, s uvedenými produkty nemám zkušenost, ale určitě to může být reakce na Tvé protiparazitové opatření :-)

   Má-li někdo takové příznaky při užívání ParaProtexu, pak je to tím, že je tělo zaplaveno vyplavujícími se škodlivinami, nestíhá se čistit a jsou velmi přetížená játra (proto doporučuji jaterní kůru před protiparazitovou, ta má pak hladší průběh, tělo se s tím dokáže snáze a rychleji vypořádat). Každopádně jsi nyní velmi překyselená a je třeba při protiparazitových kůrách dopřát tělo něco, co mu pomůže se se zvýšením překyselením vyrovnat. Doporučuji co nejvíce odlehčit stravu a Liquid Chlorophyll – lžička do vody a popíjet průběžně během celého dne. Ideálně dopřát játrům regeneraci a výživu

Napsat komentář