Anežka: Chceš být zdravý? Tak se zaměřuj na ZDRAVÍ

Znáte-li zákon přitažlivosti, jistě váš už také napadlo, že necítíte-li se zdraví, je kontraproduktivní na tento váš současný stav zaměřovat svoji pozornost, své myšlenky, svá slova, svoji energii… Kdykoli totiž přemýšlíte, bavíte se, píšete nebo jakkoli jinak se zaměřujete na své zdravotní potíže, tím pouze stále znova a znova aktivujete vibraci nedostatku – zdraví. Možná vás napadne, jak taková nemoc vlastně tedy vznikne. Vždyť je tolik lidí, kteří obrazně řečeno hazardují se svým zdravím a žádnou hrozbou se netrápí, zkrátka mají na tu cigaretu, maso, sladkost atd. chuť a prostě si to „dopřejí“, většina takových  lidé v podstatě nad možnými dopady své volby vůbec nepřemýšlejí, proč tedy onemocní? Je důležité si však uvědomit dvě věci

  • smyslem života je ŽIVOT – slaďování se s vašimi touhami. Jde tedy vždy o vaší osobní životní zkušenost, o vaše vnímání této zkušenosti.
  • nemoc většinou není důsledkem zaměřování se na nedostatek zdraví, ale důsledkem vašeho vnímáníNEDOSTATKU ČEHOKOLI, CO SI PŘEJETE.

Nemoc vás pouze upozorňuje na to, že u vás v nějaké oblasti převládá zaměřování se na NEDOSTATEK. Proto díky nemoci někteří lidé „procitnou“ a dojde jim, že směrem, který doteď v té či oné oblasti šli, je směr, který jim nevyhovuje a skutečně v něm pociťují značný nedostatek. Je jedno, zda se jedná o témata běžně spojovaná s fyzickým zdravím jako je například stravování nebo v mezilidských vztazích, financí, svých nejrůznějších schopností. Nemoc nám říká – začni se zaměřovat na CHTĚNÉ věci. A to jak v oblasti zdraví, tak v jakékoli jiné oblasti svého života! Ať vám byla diagnostikovaná jakákoli nemoc nebo máte jakékoli zdravotní potíže: ZMĚŇTE ZAMĚŘENÍ SVÝCH MYŠLENEK Co se týče podpory fyzického těla – ať máte jakýkoli zdravotní problém, není nějakým způsobem oddělen od vašeho celého systému – těla a mysli. Nemá smysl „léčit“ něco samostatně. Nemá smysl léčit. Zaměřujte se na to, co ve svém životě chcete. Zaměřte se na zdraví. A zdraví jsou „čisté a zdravé“ myšlenky a čisté a zdravé tělo. Mě samotnou změna zaměření zavedla od „běžného“ výživového poradenství zaměřeného na nejrůznější zdravotní potíže a „nedostatky“ ve výživě k naladění člověka na zdraví. Můj současný pohledu na „léčení“ a „výživu“ těla je v podstatě velmi jednoduchý – zaměřit se na zdraví a hojnost všeho chtěného v životě, pomoci tělu se zbavit toho, co tam nepatří a uvolnit tak místo volnému proudění zdraví, které už samo nejlépe ví, co je třeba… :-) Čím více se zaměříte na HOJNOST, tím více „hojnosti“ vám zákon přitažlivosti do vašeho života přitáhne. A najednou zjistíte, že kolem sebe máte stále více věcí, okolností a podnětů v souladu s vaším záměrem  – a to nejen v oblasti zdraví.. Takže nyní mě už nezajímá, jaké zdravotní problémy člověk má, vlastně o nich ani nechci slyšet nebo číst, stejně jako nechci, aby o nich mluvil nebo psal někdo jiný – tedy zaměřoval se na ně…  Ať máte pocit, že není ve vašem těle v pořádku cokoli, doporučuji stále to samé:

Čisté a zdravé myšlenky

Čisté a zdravé myšlenky si zajistíte vědomým zaměřováním se na to, co ve svém životě CHCETE. Odrazovým můstkem bývá KONTRAST. Objevíte-li ve svém životě cokoli, co tam mít NECHCETE, toto uvědomění pro vás může být výborným odrazovým můstkem k tomu, co CHCETE. Díky tomuto KONTRASTU si můžete ujasnit svá přání, díky kontrastu si může utvářet svůj život do libovolného rozměru. Chcete-li se zaměřovat na to, co chcete, pozorně si vybírejte, jakým směrem se skutečně zaměřujete. Televizní zprávy vás těžko naladí správným směrem…

Čisté a zdravé tělo

Čisté a zdravé tělo podpoříte čistými a zdravými myšlenkami.  A také pravidelnou očistou jater a tlustého střeva.. :-) Vždy o své tělo pečujte s láskou a s myšlenkami na jeho zdraví, vitalitu. Častou otázkou je také to, jestli je vůbec strava podstatná, jestli by nestačilo jen to „myšlení“… :-) Jsem přesvědčená, že by to stačilo, ale právě inspirace z láskyplných myšlenek vás, stejně jako mě, může přivést k chuti se současně začít více věnovat péči o své tělo..:-) Je-li člověk sladěný, zcela jistě se mu postupně sladí i jeho chutě a on bude mít chuť na takové potraviny, v takové kombinaci a v takovém množství, které zároveň podporují zdravé procesy v těle. Při tom „slaďování“ jsou různé doplňků stravy, nejrůznější přístroje, „léčebné“ metod často velkým pomocníkem, při jejich výběru však dejte na své vlastní pocity. Ať se rozhodnete pro jakékoli „pomocníky“, pak jej užívejte s vědomím toho, že podporují vaše zdraví, nevnímejte je jako „zbraň“ proti nemocem.

Regenerace jater

1x Liver Aid (100 kapslí) (speciální a velmi účinný komplex na výživu, očistu a regeneraci jater)

1x Super Soya Lecithin (250 kapslí) (lecitin) – doporučuji před jakoukoli očistnou kůrou

Kůra „Živím a podporuji v sobě jen to, co chci“

2x ParaProtex, 100 ks (výjimečný a silný komplex rostlin s protiparazitovými účinky)

Čistící (detoxikační) komplex

1x Liquid Chlorophyll (473 ml) (tekutý chlorofyl z vojtěšky)

2x Pure Yucca – čistá juka, 100 ks (yuka – neboli „mýdlo“ pro tělo)

„Příznivé“ bakterie Lactobacillus acidophilus Ac-zymes nebo probiotika Probio Balance

Podpora psychiky a záměru zdraví Rhodiolin (přírodní adaptogen – rozchodnice růžová) a Noni (vynikající zejména pro děti)

Autor: Petra Šarmová alias Anežka

Šíření článku je možné s připojením jména autora a s aktivním odkazem na tyto stránky www.PřírodníCestou.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně celé této poznámky. Díky :-)

Rubriky Nezařazené | 7 komentáře

7 komentářů u Anežka: Chceš být zdravý? Tak se zaměřuj na ZDRAVÍ

Napsat komentář