Archiv rubriky: Nezařazené

Seznam článků v rubrice

V energiích dnešní doby už se není kam schovat a snažit se sebe či druhé přesvědčit, že to, kde jsme a čím jsme, jsme náhodně nebo se nám něco náhodně děje. Nyní  je již jasné, že náhoda není náhodná“ ale jde o výsledek vícečetného sladění se s něčím. Náhody tvoříme ať už vědomě či nevědomě my jako mnohaúrovňová bytost.

Náhody mohou přijít do našeho života zdánlivě bez našeho chtění a vědomého přičinění, kdy jsou tvořeny vyššími silami zejména v souladu s plánem naší duše zde na Zemi a s naším vyšším potenciálem.  I toto náhody, nad kterými zdánlivě nemáme žádnou moc, nejsou až tak mimo náš vliv – okolnosti a energetický náboj konkrétní náhod vytváříme tím, čemu věříme, jaká máme přesvědčení, jak komunikujeme sami se sebou i s vnějším světem.

Chcete-li vědomě pomoci náhodě (například najít práci, která vás bude vnitřně naplňovat nebo dostat nápad, který vám pomůže vyřešit nějakou situace), nalaďte se na energie, které tomu odpovídají.

Je-li váš záměr žít v souladu se svým srdcem, se svou vnitřní pravdou – buďte všímaví, kde svou pravdou nežijete a buďte otevření tomu, co je toho příčinou. Příčina je vždy v nás samých, není v druhých lidech ani ve vnějších okolnostech. 

Stromy, esenciální oleje oleje, krystaly nebo i barvy jsou nástroje, které mohou podporovat záměr, udržují pozornost, energeticky drží určité vibrační nastavení a v propojení s naším srdcem vnášejí do  našeho života pravé načasování a synchronicity v souladu s naším potenciálem i naším tady a teď…

více

Nemoc jako ozdravný proces

Nemoc nebo někdy jen zdánlivá nemoc je mnohdy spíše ozdravný proces, kterým nám snaží fyzické tělo pomoci nastolit rovnováhu, ztišit a zaposlouchat se do rytmu vlastního srdce..

více

Nemoc jako příležitost

více

Nenuťte se do pozitivního myšlení

Nenuťte se do pozitivního myšlení. Zkuste si spíše uvědomit, když jste v zajetí myšlení negativního….

více

více

Úspěšný start v DEDRA KLUBU

Začni využívat zvýhodněné ceny v DEDRA KLUBU pro sebe a svou rodinu. Vydělávat můžeš od začátku.

Ukaž katalog a www stránky DEDRA svým přátelům, sousedům, rodině nebo kolegům. Na začátku od nich sbírej objednávky – tak vyděláš své první peníze nebo získáš slevu na další produkty.

Začni budovat svoji skupinu Koordinátorů DEDRA. Udělej si seznam známých, ukaž jim možnosti jaké získají registrací na stránkách DEDRA. Pozvi je do rodiny DEDRA. Umožni jim poznat veselý svět drogerie DEDRA. Vysvětli každému, jakou získá trvalou slevu na všechny nákupy z katalogu DEDRA. Připomeň možnosti získání dárků a další motivační akce. Ukaž jim DEDRA KLUB.

Pro snadný začátek jsme pro tebe vytvořili program Úspěšný start.

  • 1. Objednávka, Tvůj první krok. Nakup za 1300 Kč / 52 € / 216,90 zł v cenách z katalogu a získáš ZDARMA: aviváž a čistič koupelen XONOX koupelna. Hodnota dárků je 208 Kč / 8,38 € / 35,90 zł.
  • 2. Objednávka, Tvůj druhý krok. Nakup za 1500 Kč / 60 € / 249,90 zł v cenách z katalogu a získáš ZDARMA: prací tablety BIANCO na praní bílého prádla (4 tablety) a PARFUMAGE 750 ml vůně na prádlo. Hodnota dárků je 258 Kč / 10,38 € / 43 zł.
    3. Objednávka, Tvůj třetí krok. Nakup za 1800 Kč / 72 € / 299,90 zł v cenách z katalogu a získáš ZDARMA: parfém 100 ml, sprchový gel Creation Etheree 250 ml a prostředek na nádobí ECOBALSAM AQUATIX. Hodnota dárků je 795 Kč / 31,90 € / 129,70 zł.Objednávky musí následovat po sobě. Maximálně po dobu 3 měsíců od první objednávky. Objednávky je možné poslat okamžitě za sebou.

Pro aktivaci slev v našem eshopu se můžeš registrovat předem zde nebo vložit v košíku slevový kód 471872.

více

Klub Přírodní Cestou

Pro členy mé síti CaliVita:

 

více

Revoluční marketing aneb budujte si stabilní příjem

Program Revoluční marketing si může zakoupit za cenu 9.990,- Kč, můžete ho také získat zdarma – k nákupu produktů Bewit. Výborně se doplňuje také s klubem Harmony with heart ;-)

Představte si, že máte v rukou komplexního průvodce, který vás krok za krokem provede cestou od založení vlastní osobní franšízy až k okamžiku její proměny v úspěšný, samostatně fungující podnik.

Právě tím Revoluční marketing je. Jde o systematický návod, který vás podrobně seznámí s principy, pravidly a postupy, jak bezpečně řídit svou osobní franšízu bez zbytečných chyb a slepých uliček.

více

Játra a jejich fyzická, mentální a emoční úroveň

Játra jsou orgánem, které mají řadu důležitých úloh, které mají zásadní vliv  na trávení a vylučování toxinů tedy na přirozenou detoxikaci, celkovou odolnost těla – imunitu a tím také na jakékoli léčení. Podobně jako je tomu na úrovni fyzické, je tomu také na úrovni energetické.

více

Máte zájem o zasílání novinek z PřírodníCestou?

Newsletter neboli zasílání novinek je dnes tak běžné, že mi z toho jde někdy až hlava kolem ;-) Osobně nejsem nadšenec do novinek všeho druhu a když si nějaké novinky nechám zasílat, tak opravdu to, co mě hodně zajímá nebo co mi zkrátka potěší, když ve své e-mailu vidím ;-)

více

celkem 55 článků na 6 stranách