Rok 2017 – rok Kola štěstí neboli “osudu”

tarot-kolo-stesti-pc

 

 

Rok 2017 bude rokem, kdy si můžeme více než kdy jindy uvědomit, že důsledky našich rozhodnutí nejsou otázkou štěstí, smůly či osudu ve smyslu nevyhnutelnosti, ale naší schopnosti vnímat a následovat vedení své vlastní intuice.

Jak prožijeme rok 2017 záleží na tom, jak jsem schopni a ochotni  otevřít svému intuitivnímu vedení. Jestliže  se tomuto svému vnitřnímu vedení budeme stavět na odpor, jestliže bude svojí intuici popírat nebo jí nevěřit, energie tarotové karty roku pro nás nebude příliš “šťastná”.

Naopak tomu bude, když se svému intuitivnímu vedení otevřeme a více než na prosazování své vlastní (osobnostní) vůle se zaměříme na vnímání, propojení, porozumění a následování své intuice.

Rok 2017 je rokem, kdy mnoho lidí na vlastní “prožitek” zjistí, jaký rozdíl je v tom, kdy jednáme ve smyslu “Buď vůle Tvá” (mé intuitivní já ;-) ) a kdy jednáme na základě voleb naší mysli, která není ve spojení s intuicí nebo vedení intuice nerozumí.

Není divu, že čakry související s karta Kolo štěstí jsou 3. čakra ve spojení s 4. čakrou. Energie  solar plexu se má propojit s energií srdečního centra, což znamená, že podmíněná přání naší osobnosti se přeměňují na přání  nepodmíněná, na přání našeho vyššího Já. Intuice je v tomto procesu nepostradatelná.

Zásadní roli v celém procesu samozřejmě hraje také karta Ďábel a to ve všech jejich aspektech ;-) Připravte se tedy na to, že setkání se svými stíny nemusí být vždy příjemné, ale i to je součástí cesty za “štěstím” :-)

ČAS ZMĚN

  • Práce, povolání, poslání: přijdou velké změny, můžeme je vnímat jako “smůlu” (například výpověď), ale mohou znamenat úspěšný vstup do nové etapy, do nové práce, nového podnikání. Jestliže už delší dobu váháte, zda změnit svojí práci, věnovat se něčemu, co vám dává smysl, pak neváhejte, energie roku 2017 vás podpoří
  • Partnerské vztahy: i zde přijdou velké změny, konce i začátky. Nesnažte se vztahy udržet za každou cenu nebo vyvíjet tlak na druhého, který již nechce ve vztahu pokračovat. Mohou přijít pozitivní změny ve stávajících vztazích, ale mohou i skončit a začít vztahy nové..

Ve všem platí – nedržte se starých struktur ze strachu nebo ze zvyku. Učte se vnímat sami sebe, učte se rozlišovat, co jste vy a co je jen nějaká vaše maska nebo naučená role. Naslouchejte svému srdci a neklaďte odpor tomu, kam vás vede..

A co čeká v rok 2017 na webových stránkách PřírodníCestou? :-)

Během roku 2017 se trochu změní struktura webu a to dle Spirál života, kterou se stanou základní kostrou celých stránek.

K stávajícím postupně doplňovaným on-line kurzům:

přibydou další:

Nevím, zda to klapne, ale do konce roku 2017 bych ráda, kdyby všechny uvedené on-lin kurzy byly kompletní, smělý to plán, děkuji za trpělivost :-)

Těším se také na zájemce při individuálních konzultací a výkladech.

 

 

RADOSTNÝ ROK 2017 všem přeje Petra Šarmová

 

 

Rubriky Nezařazené | Napsat komentář

Napsat komentář