Zdravá výživa jako účinná přírodní léčba

V dnešním moderním světě není snadné být zdravý. Za hlavní důvody je často označováno znečištěné životní prostředí, zrychlený a hektický způsob života nebo strava neobsahující dostatek potřebných živin – většinou ještě podané tak, aby to vypadalo, že za to my sami snad vůbec nemůžeme..
Chceme-li být skutečně zdraví, je nezbytné si uvědomit nutnost vzít život do vlastních rukou a hledat důvody, které nám brání ve zdraví, v nás samotných. 

Co vlastně znamená zdravá výživa?

 Zdravou výživou je dnes nazýváno leccos. Pravdou je, že i přesto, že dnešní společnost si myslí, že ví, kolik jakých vitamínů a dalších látek má organismus stravou získat, přesto jsou čekárny lékařů stále plné a velmi málo lidí se cítí skvěle po fyzické i psychické stránce.
Na kurzu poradce pro výživu nás učili, jaká výživa by měla být tou účinnou přírodní léčbou, přesto se stále tak nějak počítá, že i přesto tělo bude postupně chřadnout, stárnout… Pořád mě nesedělo a v létě 2013 jsem konečně pochopila, že tudy cesta asi nevede. Postupně bych i celý magazín začala měnit trochu jiným směrem – od nutnosti užívání nejrůznějších multivitamínů k novému mému záměru a tím je BÝT ZDRAVÝ. Při takovém stavu totiž nepotřebujeme žádné doplňky stravy!
Na magazínu najdete spoustu článků, které s mým současným záměr nesedí, od září 2013 přibývají a přibývat budou nové, ty pod kterými jsem uvedená jako autor s mým novým záměrem již souzní.. :-)
Za Prirodnicestou.cz vám pochopení a “žití” skutečných zdravím přeje Petra :-)

 

 

 

Rubriky Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny.