Léčivé rezonance

Vše, co je kolem nás, má na nás nějaký vliv, nějakým způsobem s námi komunikuje prostřednictvím kmitů, vibrací. Všechno – ať to považuje za “živé” či “neživé” vibruje na určité frekvenci a má své energetické pole, které neustále jak přijímá informace zvenku, tak vyzařuje svojí vlastní energie.

V rámci našeho fyzického těla má každý orgán svojí vlastní “zdravě fungující” frekvenci, každá buňka je samostatná elektromagnetická jednotka začleněná v neoddělitelný celek, kterým není pouze naše fyzické tělo. Prostřednictvím naší komunikační sítě – nervového a hormonálního systému – je každá buňka našeho těla v interakci se vším, s čím se setkáváme.

Nikdo neví, jak přesně nás ovlivňuje prostředí a situace, v kterých nacházíme. Většina toho probíhá na úrovni, které jsou mimo naše běžné tělesné smysly. V některém prostředí se cítíme lépe, v některém méně, něco vnímáme, že nám dělá dobře, u něčeho to rozpoznat zatím tolik nedokážeme nebo si to vykládáme podle sebe – podle tomu, čemu momentálně věří naše mysl.

Chceme-li vnímat, co jsme dosud nevnímali, musíme se ztišit. Vše k nám může promlouvat aniž bychom váhali, zda jsme se snad už úplně zbláznili ;-) Informace k nám přicházejí nenápadně a nemusí vůbec zapadat o myšlenkových vzorců, na které jsme dosud zvyklí.

Naslouchejme.. pokaždé s námi rezonuje něco jiného, ať jde například o jednu a tutéž větu nebo například tutéž vůni (nebo cokoli jiného). Vždy pro nás vše může mít odlišný význam, jinou informaci.. Otevřete se rezonanci toho, co je pro vás nyní léčivé..

Intuitivní tarot

Aroma-rezonance

 

 

Rubriky Nezařazené | Napsat komentář

Napsat komentář