Bezradnost a další vzorce blokující uzdravení

Nejdřív uvedu dotaz, na který jsem reagovala, ale odpověď platí to všeobecně, ať řešíte jakékoli zdravotní potíže ;-)

Zdravím Petro,

Ráda bych Vás poprosila o radu ohledně zvažování objednání ParaProtexu. Nevím, zda je to touto formou možné, ale zkusím to. Pokusím se ve zkratce napsat Vám svoje problémy a pokud by jste byla tak hodná a doporučila mi nějaké přípravky, abych věděla co a jak. Jsem už docela bezradná a tak řešení hledám, kde se dá. Tyto stránky jsem našla dnes náhodou.
Můj problém tedy začal zhruba před 2 roky, kdy jsem začala být pořád děsně unavená ( nikdy před tím jsem to neznala). Možná je to už i věkem , bude mi letos 43. Zhruba po půl roce jsem  šla  k doktorovi, protože mě navíc začali dost bolet svaly a klouby. Vzali mi krev a udělali různá vyšetření, kde nic nenašli. Při poslechu mi navíc lékař řekl, že mám zápal plic ( i když jsem vůbec nekašlala, tak nevím) a nasadil antibiotika. Proběhly kontroly a já tak slupla 3 antibiotika a ty poslední mě asi dorazili. Na chvilku se mi sice ulevilo, ale potom následovalo něco, co mám co dnes. Připadám si už jako hypochondr, ale já byla vždycky zdravá jako rybička. 
Po těch antibiotikách (aspoň jsem si myslela, že je to po nich) jsem začala mít hrozně sucho v puse, suché rty, zvláštní pachuť a pocit spáleného nebo odřeného patra. Zase jsem několikrát zašla k lékaři, ale bez výsledků. Zhruba po půl roce těchto problémů, mě poslal na gastro vyšetření, kde mi zjistili mikroskopické dráždění jícnu. Doktor mi předepsal  Helicid. Po delším užívání se to trochu zlepšilo, ale jakmile jsem to vysadila, bylo to zpět. A tak se to opakovalo několikrát. Asi před 14 dny se to opět zhoršilo a jsem zase unavená a připadá mi, že mě bolí celý člověk :( . Navíc jsem za ty 2 roky přibrala asi 11 kilo ( ani s váhou jsem neměla nikdy žádný problém). Jsem už fakt bezradná  a nevím , co s tím. Je to  dosti nepříjemné. Nedávno mě napadlo, jestli nemám v těle nějaké plísně nebo něco podobného, už vážně nevím. 
Děkuji předem za informaci a omlouvám se, pokud jsem Vás moc zdržela.
Pěkný den
Martina Z.

Martino, přesvědčení, že věkem nám má ubývat vitalita a energie je velmi zhoubný myšlenkový vzorec. Jediné, co se věkem více projevu jsou právě naše nevhodné vzory myšlení – naše zvyky. Jestliže nevnímáme x let jemné náznaky našeho tělo nebo neřešíme příčiny našich emocí, pak se zdá, že to najednou přijde z čistajasna a rádi to přiřadíme například věku..

Samotný ParaProtex nic nevyřeší, to je jako kdybyste ze skládky odvezlo auto odpadků a na zbytku chtěla pěstovat životadárné bylinky..

V podobných případech nedokážu doporučit nic jiného než to, co je zde na stránkách psáno mnohokrát – rozhodnout se převzít své zdraví (svůj život) do vlastních rukou. Nehledat nic zázračného, co mě “samo” zbaví nějakých mých potíží. Nejdůležitější ze všeho je přijetí toho, že tento stav jsme si způsobili sami, sami jsme se k němu dopracovali, ano – nevědomě, ale nikdo a nic jiného za to zodpovědnost nemá. Teprve až toto přijmeme a zodpovědnost bez výčitek převezmeme, můžeme změnit směr otáčení spirály…

Cesta, kterou chci inspirovat zda na stránkách, je cesta celistvá. Cesta od nemoci ke zdraví, od léků k doplňků a od doplňků k aktivaci samoléčivých schopností těla a propojení s intuicí. Není to cesta pravidelného užívání čehokoli, ani cesta nevědomé rychlého dosáhnutí nějakého “cíle”, který mnohdy navíc jen “ať už to alespoň” není tak nepříjemné”… Cílem, směrem našeho života je něco víc, cílem je zářit a žít naplněným životem. 

Naše pocity z našeho zdravotního stavu nám jasně ukazují, kde jsme a co máme řešit. Jestliže se cítíte “bezradná“, odevzdáváte své zdraví, svůj život do rukou druhým, protože nemáte důvěru sama k sobě. Když nepomohou lékaři, hledáme pomoc u léčitelů nebo vkládáme důvěru do nějakých přípravků. Chceme na bezradnost lék.. Jenže žádný lék ani doplněk stravy nám s bezradností nepomůže. Může nám pomoci pročistit tělo, podpořit regeneraci buněk, tkání, harmonizovat vnitřní prostředí.. ale ta “bezradnost” v nás stejně zůstává. Možná jí na čas v sobě uchlácholíme, ale dřív nebo později se objeví znovu, protože naší přirozeností je plout v souladu s vnitřní moudrostí. A k té vede cesta pouze přes očistu těla a mysli – přes zbavení se toho, čím sami sobě bráníme v tom, být zdraví – a to jak na úrovni těla, tak na úrovni mysli.

Cítit se bezradný, znamená cítit se nejistě, pochybovat – to je vzorec myšlení. Takové a podobné vzorce nás dostávají do nemocí a poté nás v nich i udržují.

Stejně tak například naše stravování  nebo celkový způsob život – to vše stojí na nějakém našem vzorci myšlení.

Otázka je, zda nás naše vzorce vedou ke zdraví nebo k nemoci…

ZDRAVÉ MYŠLENKY – ZDRAVÉ VZORCE VEDOU KE ZDRAVÍ
NE-MOCNÉ MYŠLENKY – NE-MOCNÉ VZORCE K NEMOCI.

Doporučuji článek 3 kroky ke zdraví. Samotný ParaProtex nic neřeší.. Společně s očistou těla se inspirujte ke změnám k přístupu ke svému zdraví a celému životu v kurzu Aktivace samoléčivých schopností těla.

Buď vezmete svůj život do vlastních rukou nebo budete další roky jen dál chodit od lékaře k lékaři, “zkoušet” různé preparáty a doufat, že se někdy objeví “něco”, co za Vás vyřeší Vaší bezradnost…

Držím palce, Martino, to, že jste se “náhodou” dostala na tyto stránky, náhoda není.. ;-) Jste připravená přestat se léčit a konečně se uzdravit. Vím to ;-)

Petra

Rubriky Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii, Psychické příčiny nemocí, Psycho-emoční příčiny | Napsat komentář

Napsat komentář