Cesty osudu otisklé v krevní skupině

Pojmy jako “karma”, “osud”, prenatální – limbický otisk, předurčený charakter zná dnes již kde kdo a lidé si je vykládají různě. Abychom se podstatě těchto slov mohli věnovat bez nějakých zažitých vzorců, nazývejme to úplně jinak – například “energetické klubíčko”. Každý si toto své energetické klubíčko na určité úrovni volí již před svým narozením, u každého jde o naprosto jedinečné klubíčko, které výrazně ovlivňuje náš život tím, jak vnímáme sami sebe i vše kolem nás – jak přistupujeme k životním situacím, které nás potkávají. A právě to stojí za tím, jak životem procházíme a jaké zkušenosti si přitahujeme.

Nemoc nebo jakákoli jiná nerovnováha – nepříjemně vnímaná situace a životní stav ( např. nespokojenost ve vztahu, nedostatek peněz, práce, která nás nebaví..) je ukazatelem toho, že nevnímáme své vnitřní vedení – intuici, která nás již delší dobu vede k rozmotání další části toho energetického klubíčka.

K čemu konkrétně nás naše současná situace vede můžeme zjistit různými cestami. My se nyní zaměříme na jednu z možností sebepoznání, která nám o situaci, ve které se nacházíme, může hodně vypovědět a tím nás dovést k novému pohledu na ní.

Při individuálních výkladech vycházím nejčastěji z aktuálního energetického otisku daného člověka v kombinaci energetického otisku “klubíčka” z data narození. Kombinace otisků se nám zrcadlí v podstatě ve všem v našem životě, v celém našem “životě”, v našich vztazích, v přístupu k životu, ale třeba i ve stylu oblékání atd.

O tom, co o nás vypovídá datum narození se můžete dočíst všude možně, jak datum narození vnímám a jak z něj “čtu” já si také někdy povíme, teď se podíváme na souvislosti, které lze vyčíst z další zajímavé možnosti – z krevní skupiny.

Jsou známé příklady, kdy se krevní skupina změnila během života – osobně neznám nikoho, komu se tak stalo, ale samozřejmě nelze nic brát jako dogma – jako něco, co platí pro všechny a přesně tak, jak je uvedeno. Do značné míry je vliv energetického klubíčka ovlivněn také našimi rodiči a prvními roky života. Berte to proto jen jako další možnost, jak si uvědomit nějaké své vlastní “zkreslení” a tím si možnost odhalit vzorce chování, podle kterých “automaticky” žijete. Právě jejich uvědoměním a přijetím na vědomé úrovni se dostáváme k možnosti rozmotání klubíčka a tím pádem otevření se novým obzorům a změnám :-)

Je velice zajímavé pročíst i ostatní skupiny, určitě i v nich objevíte něco, co “pasuje” na nějakou vaší situaci nebo životní oblast. Pokuste se vyvarovat hodnocení ostatních ve smyslu – to je celej Pepa, já mu pořád říkám, že by se měl změnit…  Zaměřte sami na sebe a druhým nechte jejich vlastní cestu. Je stejně úžasná jako ta vaše – i když jsou v ní nitky promotané trochu jinak :-) Každého to k sebepoznávání vede jinými cestami a přes jiné zkušenosti, respektujte to nesnažte se je “zlomit” podle toho, jak něco vnímáte vy sami.

 

Charakteristiky všech 4 krevních skupin a u každé 3 základní typy “zkreslení” a jejich životní úkoly:

Krevní skupina 0

Přirozený (nezkreslený) charakter

1. typ Ambice a pýcha

2. typ Agrese a průbojnost

3. typ Despotizmus a panovačnost

Krevní skupina A

Přirozený (nezkreslený) charakter

1. Závislost a slabá vůle

2. Lenost a zastavení se

3. Napětí a zlost

Krevní skupina B

Přirozený (nezkreslený) charakter

1. typ Samotář

2. typ Nevyváženost a nepředvídatelnost

3. typ Neklid a marnost

Krevní skupina AB

Přirozený (nezkreslený) charakter

1. typ Perfekcionalista

2. typ Obětavost a důvěřivost

3. typ Uzavřenost a potlačení

 

Limbickému otisku, který je tvořený v prenatálním období a jeho uvolňování se více věnuji na svém dalším webu Rozkvést. “Energetické” klubíčko rozmotáváme také během konzultací – výklad energetického otisku.

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma, Strava podle krevních skupin | Napsat komentář

Napsat komentář