*Dědičné nemoci a štítná žláza

Dobrý den,

narazila jsem na Vaše stránky a zaujal mě článek o štítné žláze. Sama jsem podědila hypofunkci, přišla stejně jako u jiných členů rodiny v rané pubertě. Nyní beru Euthyrox 88 a dle lékařů se vyléčit nemohu. Já bych ale nemoc ráda porazila. Myslíte si, že je pro mě nějaká šance/cesta?
Za jakoukoli odpověď Vám dopředu velmi děkuji.
S přáním hezkého dne
Ivana K.

 

Dobrý den Ivano, “dědění” nemocí je zajímavé téma, děkujeme za tip, zpracujeme ho a rozšíříme o něj průvodce Energie uzdravení pro všechny jeho účastníky.

Někdy se tomu říká “strašidelně” rodinná karma a podobně, každopádně to “něco” jde změnit, ať je to na úrovni genů a DNA nebo na úrovni převzatých vzorců a přesvědčení, to sama cítíte.

Štítná žláza je orgánem, který úzce souvisí s naším vyjádřením se, s ochotou respektovat a jít cestou, kterou nás vede naše vnitřní vedení.  To je právě to, co vám říká, že jistě nějaká “cesta” je, je to právě vaše vnitřní vedení, které vás nabádá, abyste slepě nevěřila druhých, kteří mohou mít velmi dobré znalosti o “lékařském” fungování a “potřebách” štítné žlázy, ale v nejmenším netuší, jaké potřeby máte vy – vy jako jedinečná osoba. Jestli žijete naplněným životem můžete vědět pouze vy – a nemoc je možnost, jak vám vaše životní síla ve vás, může informovat o tom, že minimálně v nějaké oblasti tou svojí jedinečnou cestou nejdete, necítíte se v určité oblasti spokojeni a naplněni.

K harmonizaci hypoaktivitě štítné žlázy doporučuji komplex mořský řas a aloe vera Ocean 21, pupalkový olej Evening primrose, při dlouhodobém užívání umělých hormonů Noni.

 

Krásné velikonoční dny přeje

Petra-Anežka

 

Rubriky Přírodní léčba nemocí, Psychické příčiny nemocí, Vaše dotazy | 6 komentáře

6 komentářů u *Dědičné nemoci a štítná žláza

Napsat komentář