Detoxikační náplasti – fungují?

Taky vám přijde, že detoxikační náplasti jsou totální nesmysl? Možná přišel čas je vyzkoušet a udělat si vlastní názor, třeba budete účinností překvapeni jako já :-)

Detoxikace pro každého

Význam očisty těla neboli detoxikace a pravidelné péče o své zdraví si dnes uvědomuje stále více lidí. V dnešní uspěchané době je nutné svému tělu věnovat mnohem více pozornosti a pomáhat mu vyvažovat nepříznivé vlivy.

Toxické látky se na nás hrnou ze všech stran a jsou také příčinou řady nemocí. Mimo jiné mají tendenci se hromadit také v kloubech a způsobuje nemoci jako je  revmatismus a artritida.

Proč se detoxikační náplasti lepí nejčastěji na chodidla?

Východní medicína má za to, že jedovaté látky v těle klesají směrem dolů. Důvod je jednoduchý – hromadí se tak mimo životně důležité orgány. Dříve se detoxikační náplasti dali sehnat pouze v Asii, kde jsou velmi oblíbené.

I u nás je chodidlům dáván velký význam a to zejména v masáži chodidel – reflexní terapii, kde jsou chodidla považována za místo, kde se velmi účinně může působit na všechny důležité orgány. Horní třetina chodidla se vztahuje k horní polovině těla, orgány střední části těla se projevují na klenbě a s orgány dolní části těla souvisí pata.

Čím jsou detoxikační náplasti Detox Patch výjimečné a účinné?

Detoxikační náplasti Detox Patch spojili lidovou moudrost a moderní vědu. Náplasti obsahují 14 pečlivě vybraných bylin a léčebných látek, které jsou bezpečné a účinné. Kromě vzácných bylin obsahují tyto náplasti navíc jihoamerické léčivé houby, výtažky ze stromů a polodrahokam turmalín, který podporuje imunitu a příznivě působí na srdce a páteř.

Mnoho lidí je překvapeno jak náplasti Detox Patch účinně pomohou zregenerovat,  zmírnit lokální bolestí a snížit stres a únavu.

Až uvidíte svoje použité detoxikační náplasti, zjistíte sami, jak je náplast účinná – suchá bílá náplast ztmavne a může být i nepříjemně cítit.

Účinky detoxikačních náplastí Detox Patch

Jejich účinky jsou opravdu široké – uvolňují a odstraňují toxické látky z těla,  pomáhají od únavy, zlepšují krevní oběh a metabolismus, výrazně podporují kvalitu spánku, snižují bolestivost zad, hlavy, svalů, zubů a kloubů, působí příznivě na celý organismus.

Detox Patch zmírňuje bolesti spojené s nemocemi jak je artritida a zánět kloubního váčku.

Použití detoxikačních náplastí

Používání detoxikační náplasti Detox Patch je zcela bezpečné a působí přirozeně během spánku. Detox Patch můžete nalepit na bolavé místo nebo na místo, z kterého chcete odstranit toxické látky – nejúčinnějším a nejkomplexnějším místem bývá spodek chodidla.

Máte-li oční potíže, nelepte si náplast přímo na oči, ale za ucho nebo na spánky, Možné použít i na zranění a modřiny (ne na řezné rány) a  na zmírnění zánětů a bolesti. Při problémech s ústy nebo ušima aplikujte náplast na zadní část krku vedle páteře nebo nad lymfatické uzliny.

Působí přirozeně během spánku.

Zahřátá náplast pomůže otevřít póry vaší kůže a doslova vytáhne toxické látky díky osmotickému tlaku přes kůži z krve a lymfatického systému.

 

Délka aplikace náplastí

Vhodná délka, po kterou je vhodné detoxikační náplasti používat, není dána. Někdy stačí tři dny,  jindy naopak nestačí ani tři týdny. Sami poznáte ráno podle použité náplasti, jestli je ještě další aplikace vhodná.

Nevěříte? Taky jsem nevěřila, ale “Něco na té Mary je”.. :-). Vyzkoušejte a přesvědčte se sami: Detoxikační náplasti Detox Patch.

 

Zdroj: CaliVita + vlastní

Rubriky Detoxikace - očista těla | Komentáře nejsou povoleny.