Dotaz – Antibiotika, únava

Dobrý den včera mě kamarádka doporučila tyto stránky.A měla bych dotaz.Od listopadu mě bolí v krku a od půlky prosince mám již 6 antibiotika(angína).Mohli by jste mi prosím doporučit nějaké ty vaše přípravky a jsem též hrozně unavená už asi z toho všeho.

Vendula D. 

Dobrý den Vendulo, není divu, že se cítíte unavená, Vaše tělo musí být extrémně překyselené a Vaše játra velice přetížená. Antibiotika navíc ve Vašem těle zničila všechny “příznivé” bakterie ve střevu, které jsou základem zdravé imunity.

Doporučuji nasadit probiotika Probio Balance, dávat do nápoje Liquid chlorophyll kvůli snížení překyselení a co nejdříve si dopřát jaterní kůru.

Vaše tělo Vám jasně ukazuje, že kudy jste šla – tudy cesta ke zdraví nevede a ani nemůže. Tělo se o svůj zdravý chod dokáže postarat samo, musíme mu k tomu však vytvořit podmínky, vnímat jeho signály a porozumět, k jaké změně nás vedou.

Objednávkou dosáhnete na členství v Klubu PřírodníCestou.cz zdarma, součástí Klubu je kurz Aktivace samoléčivých schopností těla, kde se Vám mnohé vyjasní a hlavně poznáte, že se z takového kolotoče můžete dostat, nejde ale jen o výměnu léků za doplňky. Součástí kurzu je samozřejmě i má podpora.

Petra

 

Rubriky Přírodní léčba nemocí | Napsat komentář

Napsat komentář