Dotaz: Liquid Chlorophyll nebo kurz intuice?

 

Dobrý den paní Petro, vaše stránky jsem našla, když jsem hledala, jak snížit překyselení organismu, ale začetla jsem se do nich tak, že si teď nejsem jistá, jestli můj problém je jen překyselení. Potýkám se totiž s nadměrným stresem (v práci) a finančními problémy.  Doporučujete investovat nejdříve do přípravku proti překyselení Liquid Chlorophyll (nebo něco jiného?) nebo do kurzu intuice? Oboje si nyní nemůžu dovolit, tak s čím začít? 

Děkuji za pomoc, Olina

Dobrý den Olino, Liquid Chlorophyll účinně snižuje překyselení a harmonizuje střeva, čistí krev a pomáhá detoxikovat celé tělo. Jestliže jste často ve stresu, překyselení se tím ještě prohlubuje. V takovém případě je tekutý chlorofyl vhodné doplnit rozchodnicí růžovou (Rhodiolin), což je přírodní adaptogen, který Vám pomohou snadněji se vypořádat se změnami a nároky, které jsou na Vás kladeny.

Jestliže takto strádá Vaše tělo již dlouhodobě, určitě dopřejte regeneraci játrům (v takovém případě jsou totiž určitě přetěžována a jejich snížená funkce má nepříznivý vliv na celý organismus) a dodejte tělu dávky vitamínů, minerálních a dalších látek navíc – například multipreparáty podle krevní skupiny.

Kurzy související s rozšiřováním a porozuměním intuice rozšíří obzory v chápání souvislostí a ukáže další možnosti, které umožňuje propojení mysli s intuicí. Je pravda, že není spolehlivějšího “rádce”, než je Vaše intuice, ovšem zdravotní a finanční problémy ukazují na to, že její poselství zatím nevnímáte beze strachu – nevěříte jí nebo nevíte, jak jí propojit se skutečným životem. Péčí o své tělo – o jeho čistotu a výživu – se postupně nejen zbavujeme strachu z nemocí, ale také strachu věřit své intuici.

Nyní bych spíše doporučila individuální konzultaci.

Petra

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Mentální a emoční vzorce, Vaše dotazy | Štítky | 2 komentáře

2 komentáře u Dotaz: Liquid Chlorophyll nebo kurz intuice?

Napsat komentář