Klíč k trvalému mírně zásaditému pH těla

Zde na stránkách si můžete přečíst vícero článků na téma kyselinotvorné a zásadotvorné stravy a toho, proč je důležité mít ph těla mírně zásadité a vyhnout se dlouhodobému překyselení těla v kategorii Překyselení organismu.

Stejně tak si můžete v našem e-shopu objednat hned několik produktů, které dokáží velmi účinně působit proti překyselení těla (nejoblíbenějším je tekutý chlorofyl z vojtěšky neboli tekuté slunce, ovšem existuje ještě něco než je samotná strava, co má na naše ph zásadní vliv a co více – dokáže ho udržet v ideální hladině:

Energie lásky a důvěry působí na náš organismus zásaditě, na rozdíl od emocí založených na strachu, které působí kysele.

Ideální pH těla si zajistíme, dokážeme-li do svého života vpustit energii lásky a neznamená to tlačit se jen do toho “pozitivního” a všemožně se snažit zakrýt to “negativní”. I tato “snaha” je totiž často jen maskovaný strach, maskované pocity viny, posuzování, obavy.

Spousta lidí si jakákoli hesla obsahující slovo “láska” :D vykládá s podtextem svých vlastních přesvědčení. Pak je mohou vnímat spíše jako obavu z toho, aby nedávali více než dostávají nebo z nabytých představit toho, co by “přemíra” lásky mohla způsobit či z názoru, že láska = “sluníčkář” :-o :-D

Základem toho, aby k nám a v nás mohla volně proudit energie lásky je přijetí sebe i ostatních. Odvaha přiznat si své masky a také odvaha je odložit – být sám sebou. Rozumět tomu, kam nás vede naše vnitřní moudrost a následovat to. Poznávat sám sebe. Nebát se říci ano, stejně jako nebát se říci ne. Ctít své hranice a jednat v souladu s nimi .

Naše vnitřní moudrost – naše intuice, nás vždy vede směrem k harmonii a volí pro nás optimální cestu, jak podpořit samoléčivé schopnosti těla a harmonii v celém našem životě. Ve spojení s intuicí se začneme dívat na věci z nového úhlu pohledu. Společně s tím přicházejí také postupně změny chutí a mění se stravovací návyky i jiné životní zvyky a přesvědčení. Vnitřní moudrost nás provede od překyselení organismu k mírně zásaditému, od nemoci ke zdraví – intuitivní on-line kurzy.

 

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Jak to vnímám já, K podstatě zdraví, Překyselení organismu, Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí, Pro zdraví a harmonii, Zdraví, tělo | Štítky | Napsat komentář

Napsat komentář