Krevní skupina 0 – Přirozený (nezkreslený) charakter

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Pokud se člověk s první krevní skupinou příliš neodkloní od svého přirozeného charakteru, čeho ho krásný a šťastný život. Tomuto optimistickému, silnému, energickému tvorovi s velkým elánem se podaří všechno, ať dělá cokoli. Je to vůdce od přírody, už v dětství měl například při různých hrách náskok, později je organizátorem jakékoli činnosti a duší prakticky každé společnosti. Ocitá se vždy v centru dění společenských událostí a pokaždé se mu daří být ve středu zájmu, i když pro to nevynakládá moc velké úsilí, neboť všechno u něho přirozeně plyne.

K člověku krevní skupiny 0 bezesporu patří bouřlivé večírky, veřejná vystoupení, různé výpravy, umělecká činnost, organizace mítinků, jednání či různých slavnostních událostí. Všechno dělá s nadšením, nepřemýšlí o tom, zdali má nějaké schopnosti a talent, například proto, aby zorganizoval a vedl slavnostní koncert nebo byl předzpěvákem ve sboru. A předzpěvákem se skutečně stává, aniž by měl vynikající sluch a hlas! Podaří se mu to už proto, že všechno dělá s nadšením, dává do všeho duši a dokáže strhnout i ostatní. Neusiluje o popularitu, nesnaží se překonat sám sebe nebo někomu něco dokazovat, ale oblíbenost u druhých získává naprosto přirozenou cestou.

Z profesního pohledu se, ať už vykonává jakoukoli práci, dostává do vůdčí pozice, a to formální i neformální. Je ideální vedoucí, schopný řídit lidi a dostat se na vysoké posty.

Rodinu si zpravidla zakládá velmi brzy, a to z velké lásky. Uzavření manželství pro něho nemá smysl bez upřímných a silných citů. Tyto city si uchovává po celý život, takže jeho rodina nežije nudný a rutinní život. Do života přináší stále něco nového, prožívá nadšení z nových myšlenek, cílů a plánů a všechno se mu daří zrealizovat. Jeho život je plynulá tvůrčí radostná hra, která mu nese nádherné plody.

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání, uvolňování tzv. limbického otisku a propojení se s cestou svého srdce vás zvu na svůj další web Rozkvést nebo si můžete objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku. 

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář