Krevní skupina A a karma – 2. typ Lenivost a zastavení se

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Člověk typu Lenivost a zastavení se je obvykle nespokojený se životem, ale nemůže nebo nechce nic udělat pro to, aby něco změnil a dosáhl toho, co si přeje. Vytrvale si stěžuje na život, běduje nad osudem a nechápe, že zkrátka “pod kamenem voda neteče”. V takovém člověku mohou být sice ukryty velký talent a mnoho schopností, ale on neudělá nic ani pro pouhý pokus proměnit je ve skutečné činy. Tím vlastně likviduje své schopnosti  a ničí sám sebe, protože neumí být aktivní. Nechápe, že v životě nemůže jen plout po proudu. V životě je totiž potřeba vykonat určité činy a realizovat se v opravdových skutcích. Příliš si zvykl létat v oblacích a žít podle jednoho a navždy zavedeného životního způsobu. Tito lidé se bojí cokoli změnit, přesněji řečeno: teoreticky o tom sní, ale v praxi nepodniknou vůbec nic.

Takovému člověku rodiče v dětství neustále vědomě nebo nevědomě sdělovali, že je k ničemu a že sám nezvládne nic učinit. Nakonec si přestal věřit a zdá se mu, že ať udělá pro zlepšení svého života cokoli, výsledek se rovná nule. Že by se něco v jeho životě utvořilo samo? Nic však jen tak samo od sebe nevzniká, pokud by tomu tak přece bylo, stejně by člověka tato situace k aktivitě nepodnítila. Člověk tohoto typu zatím vyvodí jen závěr, jak je tento svět nespravedlivý a že lidé v něm nestojí vůbec za nic.

Jak rozmotat klubíčko aneb úkoly pro člověka s krevní skupinou A a typem Lenivost a zastavení se:

Tento typ má podstoupit tento důležitý karmický úkol buďte v neustálé činnosti, stanovte si cíle a dosahujte jich, důvěřujte sami sobě, svým schopnostem, snažte se docílit toho, co chcete. V životě každého člověka se čas od času opakují určité okamžiky, chvíle volby další cesty, kdy se objevuje příležitost změnit život k lepšímu. Takové momenty se vyskytly i ve vašem životě, ale vy jste se jich buď nevšimli, nebo jste nechtěli využít svoji šanci. Rozeberte si zpětně svůj život, vzpomeňte si, kdy takové okamžiky nastaly a  proč jste je nevyužili. Bály jste se? Nechtěli jste riskovat? Nevěřili jste si? Rozhodli jste se , že to nemáte zapotřebí? Nelitujete toho nyní? Samozřejmě že minulost nevrátíte, ale můžete si na jejím základě udělat určitý závěr do budoucna: od této chvíle si budete pozorněji všímat těchto možností a nepropásnete okamžik vhodný k vašemu jednání. Vždyť právě v takových zlomových chvílích je nutné jednat, samostatně si vybrat a projevit iniciativu, jinak se nic nestane! Slibte si, že se nebudete bát riskovat a že využijete všech příležitostí. Naučte se být iniciativní i v maličkostech. Zavolejte příteli a pozvěte ho na koncert, přičemž dopředu zakupte vstupenky a nečekejte, až to udělá on. Pozvěte si přátele a uspořádejte oslavu. Jeďte někam s rodinou, všechno sami zorganizujte a nezadávejte úkoly ostatním. Uvidíte, že iniciativy není “trestná”, že nesmíte mít strach do něčeho se pustit. Cesta k výsledku vašich snah se nezastaví, takže je nezbytné a neopodstatněné dělat si starosti s tím, že “z toho stejně nic nebude”. Naučte se být pánem svého života a osudu. Život pro vás bude mnohem radostnější a plnější.

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání a porozumění své intuici můžete absolvovat on-line kurz Intuitivní mysl nebo si objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku. 

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář