Krevní skupina A – Přirozený (nezkreslený) charakter

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Pokud zástupce krevní skupiny A  nemá zkreslený charakter, pak již v dětství byl velmi starostlivý, disciplinovaný žák, ve škole měl většinou výborný nebo chvalitebný prospěch, dělal radost svým učitelům a rodičům. Tito lidé nejsou sice výrazné individuality s nějakým zvláštním talentem, ale všechno, co dělají, se snaží vykonat dokonale, a proto často dosáhnou velkých věcí snadněji než talentovaní lidé. Jsou přímí ve svém chování, jsou klidní, předvídaví a společnost je velmi uznává. Často se o nich říká, že jsou “zvláštními charaktery”. Mají však pocit pro vlastní důstojnost, dokážou sami sebe obhájit. Nejsou agresivní, ale nenechají se urážet, svého protivníka zvládnou klidně a přesvědčivě usadit.

Všechny jejich zájmy jsou už od dětství velmi vážné a jsou přesně stanoveny. Tito jedinci spolehlivě vědí, co chtějí, nepotácejí se ze strany na stranu, ale důsledně, pomalu a čistě dosahují toho, co si přejí. Hvězdy jim nepadají do klína, ale tvrdou prací se tyto osobnosti mohou dostat velmi daleko. Nejsou to sprinteři, ale vytrvalci, nejsou to “kometky”, jež jen tak kolem prolétnou a ztratí se v atmosféře dříve, než začnou svítit. Pomalu se rozhořívají, a potom svítí dlouho rovným a klidným plamenem. Neusilují o pozici hvězdy, vůdce, nemají zájem o popularitu, klidně a často nepozorovatelně dělají svojí práci a vykonávají ji velmi dobře. Díky tomu jsou v kolektivu velice oblíbení, protože ve skutečnosti na těchto lidech spočívá téměř všechno.

Doma i v práci mají všechno uspořádané, se všemi si rozumí, vše u nich jde přímo bez okolků. Jejich život nemusí být příliš výrazný, ale je stabilní, což je pro ně ze všeho nejdůležitější. Věci u nich probíhají svojí cestou, což je také uspokojuje. Svůj život si utvářejí postupně, metodicky, a nakonec dosáhnou vždy všeho, co jim dle jejich mínění stačí ke štěstí. Lepší je pro ně vrabec v hrsti než holub na střeše. Žijí v hlubokém a bohatém vnitřním světě a v jejich reálném životě pro ně nejsou důležité nějaké výrazné události nebo zvraty. Vyhovuje jim život jejich vlastní duše, který je pro okolí téměř nepozorovatelný, stačí jim ke štěstí podmínky, že je zachován vnější pořádek, stabilita a komfort. Povrchním pozorovatelů se může zdát, že život osobnosti tohoto typu je nudný, ale není tomu tak. Umějí se radovat z obyčejných věcí a dokážou vytěžit velké množství dojmů i z drobností.

Založení rodiny plánují rozumně, nespoléhají vyloženě na emoce, nedělají hlouposti a neztrácení hlavu. Rodiny, již si budují vážně a odpovědně, se blíží k ideálu.

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání a porozumění své intuici můžete absolvovat on-line kurz Intuitivní mysl nebo si objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku. 

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Krevní skupiny a karma | 1 komentář

1 komentář u Krevní skupina A – Přirozený (nezkreslený) charakter

Napsat komentář