Krevní skupina AB a karma – 3. typ Uzavřenost a potlačení

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Pokud byla u jemného, citlivého člověk s krevní skupinou AB nevhodná výchova, může se stát urážlivým a zranitelným. Jeho emoce zůstávají potlačovány a jsou skryté. Člověk se uzavírá do sebe, s nikým se nechce dělit o své prožitky a dojmy, neboť se mu zdá, že není taktní, aby na někoho věšel své problémy. Své starosti nepovažuje za zas až tak důležité ve srovnání s problémy jiných lidí. Nechce na sebe upoutat pozornost tím že by hledal někoho, komu by se mohl vypovídat. Snaží se před druhými lidmi zachovat dojem toho, že se mu daří dobře, ale maska zasmušilosti a obav ho prozradí, protože má stále smutný obličej. Odmítá ale také všelijakou pomoc, která se mu nabízí.

V dětství tento člověk cítil nedostatečnou ochranu ve své rodině, chyběly mu teplo a péče. Nyní ho zraní takřka vše, jako by neměl kůži. Pocit méněcennosti mu brání v tom, aby k tomuto problému přistoupil s nezbytnou vážností a požádal druhé o pomoc.

Jak rozmotat klubíčko aneb úkoly pro člověka s krevní skupinou AB a typem Uzavřenost a potlačení:

Tento typ má před sebou tyto důležité karmické úkoly – osvojit si způsob, jak odrážet útok a obhájit sám sebe. Hledejte způsob, jak se nesložit při první urážce nebo neúspěchu, jak umět přežít bolest a vyrovnat se s ní. Život bývá se zdá někdy krutý, ale pokud se lidé nenaučí čelit bolesti, potížím a nepříjemnostem, tak jednoduše nepřežijí. Zkuste přijmout všechny urážky a bolest, jež vám způsobili jiní lidé, jako životní lekci. Ta vás vyzývá k tomu, abyste byli silnější, pevnější a jen tak se bezmocně nedali. Nebojte se projděte si svoji minulost, sesbírejte všechna utrpení a dejte jim možnost vystoupit na povrch. Vaše uzavřená povaha zamkla do vaší duše i všechny strasti, urážky a jiné prožitky.

Pokud se k těmto citům dostanete a jakmile je opláčete nebo jednoduše na ně jen zakřičíte, rozplyne se s nimi i vaše uzavřenost. Pak se již nebudete bát zranění a urážek, protože budete vědět, že se těchto pocitů můžete zbavit a že neuzavřou vaší duši. Podstatné pro vaši duši je umět odpustit sobě i ostatním. Odpuštění je totiž lékem k uzdravení duše.

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání a porozumění své intuici můžete absolvovat on-line kurz Intuitivní mysl nebo si objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku. 

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář