Krevní skupina AB – Přirozený (nezkreslený) charakter

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Nemají-li lidé s krevní skupinou AB zkreslený charakter, jsou již od dětství otevření, společenští, jsou to opravdoví přátelé, jsou vždy připraveni pomoci jinému člověku. Jsou velmi oblíbení a od dětství to jsou skutečné “hvězdičky”. zájem v nich probouzí všechno, co jen může, nejsou však stálí a vytrvalí – to, co je včera zaměstnávalo od rána do noci, už dnes jejich pozornost vůbec nestrhává a dávno si našli nový objekt zájmu.

Udělají vždy první krok vstříc druhému člověku, a to jak v lásce, tak i v přátelství. Velmi důležité jsou v jeho životě pocity, jimi se řídí při výběru přátel, partnera a zájmů. Rodinu si zakládají pouze z lásky a vášně. Náruživě se také oddávají každé práci a aktivně, protože všechno pro ně představuje tvůrčí dílo. Jsou vždy ve společnosti jiných lidí a jejich domov je také pořád zaplněn lidmi. Pokud mají rozvinutou intuici a v jejich charakteru se nevyskytují výrazné kazy, vybírají si vyrovnaného, stálého partnera, který stojí nohama na zemi, protože jen takový člověk dokáže pochopit svůj protějšek se krevní skupinou AB. , odpustí mu nějaké ty vrtochy, podivínství a změny nálad.

Až se ve svém životě orientují spíše na duchovní život, nijak se s těmito životními zkušenostmi ve světě nechlubí a chovají se dostatečně reálně a objektivně. Jsou ozdobou společnosti a také jejich domov musí být uklizen a uspořádán podle jejich estetického cítění. V rodinném životě vládne teplo a komfortní je i jeho duševní zázemí. Jsou velmi úspěšní v tvůrčích profesí, často také v umění.

Za lásku platí svou láskou, oduševnělostí a citlivostí.

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání a porozumění své intuici můžete absolvovat on-line kurz Intuitivní mysl nebo si objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku. 

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář