Krevní skupina B a karma – 1. typ Samotář

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Takový člověk je odloučen od reality, a dokonce se jí bojí. Rád se zabývá duchovními, ale nepraktickými otázkami. Nezvládá však řešit některé reálné problémy ve svém životě – jednoduše od nich utíká, žije ve vymyšlené realitě jako z románu, létá v oblacích, filozofuje o nepodstatných tématech. Sám cítí, že se nemůže přizpůsobit opravdovému životu, sní tedy o nějakém jiném světe, kde mu bude dobře.

Tento člověk mohl mít velmi panovačnou matku, která držela svého manžela pod pantoflem, na samotáře coby dítě příliš tlačila a nedávala mu prostor k tomu, aby jen nesnilo, ale aby se také osamostatnilo a začalo si budovat svůj vlastní život. Člověk tohoto typu disponuje tvůrčími schopnostmi, širokým duchovním potenciálem, je velkým myslitelem, ale nic z toho nerealizuje v plné míře.

Jak rozmotat klubíčko aneb úkoly pro člověka s krevní skupinou Ba typem Samotář:

Tento typ stojí před tímto velmi důležitým úkolem – naučte se harmonicky spojit jak fyzickou, tak i duševní stránku snaže se najít nějaký smysl i v obyčejném životě. Zařaďte se opět do společnosti, zabývejte se nejen duší, ale i tělem, tedy nejen duchovní, ale i materiální stránkou života. Nezapomeňte, že člověk má vedle duše i tělo, že není možné stanovit, co je z nich důležitější. Člověk je dvojjedinou bytostí: duchovní i materiální. Jedním ze zásadních úkolů každého člověka je duchovní realizace, ale bez těle je to neproveditelné. Je potřeba oduševnit tělo a zapojit ho do úkolů duše. Bylo by mylné se domnívat, že duše i tělo existuje odděleně.

Co to znamená v praxi? Znamená to, že každé duchovní hledání a každé hnutí duše musí najít svůj materiální výraz a musí zakotvit na svém místě v reálném životě. Pokud jste od přírody filozof, pak se snažte, aby vám vaše profese přinesla i peníze, předávejte své znalosti lidem, místo toho, abyste se oddávali nesmyslnému a neplodnému rozjímání. Jestliže máte rádi krásu a od přírody jste estét, začněte s vytvářením krásy ve svém domě. Jste-li snílek a romantik, zkuste to uplatnit v mezilidských vztazích a vytvořte si společnost podobných lidí nebo se začněte zabývat tvorbou, uplatněte své vlastnosti a schopnosti v umění.

Najděte, co je vám nejbližší, a v materiálním světě realizujte to, co žije ve vaší duši. Když propojíte duchovní a materiální stránku svého života, budete šťastní. Uvidíte, že bohatství vaší duše vám může přinést reálné materiální plody, včetně toho, že si s tímto způsobem zajistíte rovněž finanční existenci, nebudete-li létat v oblacích a neučíte se stát nohama na pevné zemi. Jen tak stanete bohatší.

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání a porozumění své intuici můžete absolvovat on-line kurz Intuitivní mysl nebo si objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku. 

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

 

 

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář