Krevní skupina B a karma – 2. typ Nevyváženost a nepředvídavost

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Člověk tohoto typu je nervózní a je to svým způsobem herec: nadmíru projevuje své emoce, ale jen je hraje. V jeho duši je nedostatek nějakých skutečných, životních pocitů, proto sám sebe neustále uvádí do stavu určitého podráždění, čehož lze dosáhnout častou výměnou dojmů. V životě se nemůže soustředit na něco konkrétního, neustále ho něco rozptyluje, pořád přechází z jedné strany na druhou. Jeho rozpoložení se prudce, nepředvídaně a okamžitě mění ze zasmušilosti může náhle přejít do veselé nálady a zase opačně.

V dětství  si takového člověk rodiče příliš nevážili a moc se nezabývali jeho výchovou. Nyní chce tento jedinec za každou cenu přitahovat pozornost svého okolí, za všechno na světě chce všem a hlavně sám sobě dokázat, že je živý, že je skutečný, že je výrazná individualita. Jeho životní cest je tedy “klikatá”, všechny udivuje různými rozmary a vrtochy. Ale takový životní styl ho jen poškozuje a radost a štěstí mu nepřináší.

Jak rozmotat klubíčko aneb úkoly pro člověka s krevní skupinou A a typem Napětí a zlost:

Tento typ má před sebou tento zásadní karmický úkol – snažte se najít smysl vašeho života, jeho hlavní cíl a tento cíl pak následovat. Každý člověk má svůj úkol, své poslání, kvůli němuž přišel na tento svět. Své poslání cítí člověk obvykle již v dětství, projeví se to určitým sklonem, určitým tíhnutím k tomu nebo jinému typu činnosti. Za snahou zabývat se nějakou činností se obvykle skrývá ještě něco jiného: člověk se například nemůže jen tak stát kadeřníkem nebo modelkou, jeho hlavním posláním je dávat do světa krásu a harmonii. Člověk s profesí novináře nebo spisovatele musí lidem sdělovat nové poznatky, tlumočit zajímavé informace. Člověk může být stavitelem a musí plnit úlohu při vytváření

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání a porozumění své intuici můžete absolvovat on-line kurz Intuitivní mysl nebo si objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku.

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář