Krevní skupina B a karma – 3. typ Neklid a marnost

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Je to velice přízemní a příliš materiálně založený typ. Podezřívavě přistupuje k takovým oblastem, jako je duše a duchovno. Jeho devízou je to, že “život je jen jeden a je potřeba z něho vytěžit všechno”. Je velmi praktický a vypočítavý, svých cílů dosahuje různými prostředky, a to i prostředky nedůstojnými či nečestnými. Nechápe, že má duši, jež má také své potřeby, potřeby své duše totiž obvykle tlačí do pozadí a žije pouze ve jménu materiálních požitků. Domnívá se, že bohatství mu přinese štěstí. Ve skutečnosti však pro něj není zdrojem ničeho jiného než obav, neklidu, zkrátka marnosti nad marnost. Nedosáhl ani vytoužené moci nad světem, ani duševního klidu.

V dětství tento člověk pravděpodobně utrpěl vážné psychické trauma: jeho pocity nebyly úplně pochopeny či byly zavrženy, a proto vůbec nevěří, že existuje láska, teplo a dobro. Protože nemá o těchto hodnotách ponětí, soustřeďuje se v životě jen na materiální požitky. Ale to ho před prázdnou duší nezachrání.

Jak rozmotat klubíčko aneb úkoly pro člověka s krevní skupinou B a typem Neklid a marnost:

Tento typ člověka se ocitá před velmi důležitým karmickým úkolem – naučte se naslouchat své duši a upřednostňujte její potřeby. Nezapomeňte, že bez harmonie v duši nelze dosáhnout štěstí, i když jsou vaše peněženky plné k prasknutí. Nemůžete však vnímat hodnotu své duše, a proto, i když si to sami neuvědomujete, se cítíte izolovaní, ponížení, zdá se vám, že něco ve vašem životě chybí a vy se všemožně snažíte, nahradit to materiálními statky. Přitom však nechápete, že duši tím neposkytujete žádné hodnoty. Pokud se chcete celou dobu jen chlácholit, znamená to jen jedno: nežijete svůj život, neděláte svoji práci, nestýkáte se se správnými lidmi.

Pokud člověk žije svým životem, nemá potřebu nějakého bláhového utěšování, protože není v napětí a není příliš unaven. uspokojení takový člověk získá z vlastního procesu svého života a své práce, nikoli z hromadění věcí a z pachtění se za úspěchem a bohatstvím. Snažte se porozumět tomu, co máte ve své duši. To je hlavní bohatství, které se nekoupí a ani neprodá za žádné peníze. Duše vás vede, tak jí dejte, co je jí třeba a nenechte ji trpět pod tíhou toho nepřiměřeného nákladu, který jste na sebe uvalili a jenž hrozí tím, že vás zamáčkne

 

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání a porozumění své intuici můžete absolvovat on-line kurz Intuitivní mysl nebo si objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku.

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář