Krevní skupina B – Přirozený (nezkreslený) charakter

Rozdělení všech typů dle krevní skupiny: Cesty osudu otisklé v krevní skupiny

Pokud nemá člověk s krevní skupinou B výrazně zkreslený charakter, projevuje se již od dětství jako výrazná individualita. Už jako dítě ses vyčleňuje z dětského okruhu tím, že je talentovanější a emocionálnější, na všechno reaguje prudce a živě. Jeho život je plný zážitků a pocitů radosti ze samotné existence. Má mnoho přátel, dokáže přitáhnout své vrstevníky, s nikým není ve při ke všem je pozorný. O druhého se dokáže postarat jako dospělý člověk. Je to živé, pohyblivé dítě, zajímá se o všechno, o co jen může, jeho záliby jsou všestranné a mohou se často i měnit. Je to zvídavý člověk, mnoho čte, sbírá, co ho napadne, navštěvuje nejrůznější kroužky, ne však proto, že ho k tomu nutí rodiče, ale proto, že sám chce a že ho to láká. Nejlépe se však cítí tam, kde se něco děje, kde se komunikuje a kde je skupina lidí.

Život těchto lidí se utváří impulzivně, bez nějakých velkých propočtů, ale přitom nelze říci, že by se dopouštěli nějakých špatných kroků. Vede je intuice: často se vdají nebo ožení “náhodou”, ani to plánovali nebo nějak důkladně připravovali. Ve výběru partnera se však nezmýlili a většinou jsou v manželství šťastni.

Přitahuje je všechno nezvyklé a zvláštní: vybírají si romantické profese, spojené s možností pobytu na všelijakých místech, kde se lze setkávat s nejrůznějšími lidmi a poznat mnoho nového a pozoruhodného. Neusilují však o zářnou kariéru, protože tento stav pro ně není příliš společensky důležitý, ale jsou velmi úspěšní v jakékoli činnosti. A to ne kvůli samotnému úspěchu nebo postupu v zaměstnání, ale prostě jen proto, že je aktivita těší. Často mění bydliště, mohou dokonce odjet navždy na druhou stranu zeměkoule, přičemž psychicky zvládají všechno mnohem lépe než ostatní lidé. Jsou takzvaní kosmopolité, kteří se nedokáží připoutat k jednomu místu. Všude se cítí jako doma, přesněji řečeno: kde se objeví a zůstanou, tam je jejich domov.

Jejich sklony k dobrodružství je mohou nejednou zavést do velmi složitých situací, až potíží. I když se však nejednou potopí, neulpí na nich ani kapka vody, umí využít své chytrosti a odvahy a velice snadno nacházejí jinou cestu.

Dělají to, co považují za potřebné, aniž by se nechali ovlivnit cizím názorem. Svoji profesi, partnera a způsob života si vybírají nezávisle na prestiži, vnějším efektu a společenském názoru, protože pro ně je podstatné, aby svoji volbu učinili opravdu ze své duše a aby se jim to líbilo.

Nepřipoutávají se k dosaženým úspěchům, na vrcholu své kariéry se mohou stáhnout a zastávat i málo významnou práci nebo mohou dosavadní zaměstnání zcela změnit. To se také týká jejich soukromého života: nikdy nebudou udržovat manželství za každou cenu. Hlavně tehdy, když se vytratily city a pokud zavládla nuda a rutina, umí ukončit vztah, najdou si jiného partnera a dovedou začínat stále znovu a znovu, tedy od nuly, od samotného začátku. Prožít několik manželských vztahů je pro ně celkem normální.

Se svým životem jsou obvykle spokojeni a nepotřebují žádné výhody a společenské uznání, protože jsou i bez toho přesvědčeni, že mají to nejlepší.

Máte-li zájem o hlubší sebepoznání, uvolňování tzv. limbického otisku a propojení se s cestou svého srdce vás zvu na svůj další web Rozkvést nebo si můžete objednat individuální konzultaci/výklad svého energetického otisku. 

Zdroj článku: Krevní skupiny a karma, Natalia Bogdanova

www.PrirodniCestou.cz

Rubriky Krevní skupiny a karma | Napsat komentář

Napsat komentář