Nastartuj své ZDRAVÍ

 

Jsem moc ráda potěšená, kolik lidí se začíná stále více a do hloubky zajímat o to, jak přírodní zákony fungují a jak nastartovat své zdraví.

Vzhledem k množícím se dotazům, jaká kombinace produktů se mi zdá ideální k nastartování zdraví, připravila jsem pro vás sestavu, které obsahuje to – podle mě – nejdůležitější.

Jaterní kůra

Osobně jaterní kůru vřele doporučuji, ať je váš zdravotní stav jakýkoli. Můžete jí užívat před protiparazitovou kůrou nebo i během ní. Někdo zvládne kůru proti parazitům hladce i bez jaterní regenerace, ale často se stává, že je toho na ně opravdu moc a lidé začnou játra podporovat během protiparazitové kůry. Vždy samozřejmě záleží na tom, v jakém stavu játra jsou a kolik “práce” při detoxikaci mají…

Tělo bez nevítaných obyvatel

ParaProtex je účinný komplex proti mnoha parazitům, plísní a dalších organismů, které parazitují na našem těle. Má speciální užívání, které každému zasílám.

Detoxikace

Pro snadnější a rychlejší detoxikaci při kůře proti parazitům doporučuji výborně doplňující juku (Pure Yucca), která je nazývána přírodním mýdlem, protože z vás díky obsaženým saponinům doslova vymydlí i mnohaleté usazeniny z těla ven.

Pitný režim

Velmi významný je při detoxikaci (a při užívání juky dvojnásob!) pitný režim.  Chlorofyl získaný z vojtěšky Liquid Chlorophyll má nejen silné detoxikační účinky, ale také velmi účinně působí proti překyselení organismu, které tolik mají rádi parazité – takže čím více své vnitřní prostředí uvedete do mírně zásaditého stavu, tím více napomůžete znovuobnovení zdraví.

 

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Detoxikace - očista těla, Překyselení organismu, Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí | 13 komentáře

13 komentářů u Nastartuj své ZDRAVÍ

Napsat komentář