Detoxikace – očista srdce, cév a tenkého střeva

Srdce je centrem citu, psychiky a vědomí. Neúnavná pumpa, bez níž náš život nemůže existovat. Bez přestání vytlačuje krev z našeho těla a do plic, tím si každá buňka obstarává zásobu kyslíkem a jinými živinami. Zajišťuje správný pulz a rytmus života. Doplňkovým orgánem srdce je tenké střevo

Příznaky signalizující problémy srdce a cév

Příčinou srdečních problémů jsou většinou zanesené cévy. Srdce potřebuje pro svou činnost energii a tu musí dostat krví, ošetření cév je tedy nezbytné. Narušenou energii srdce signalizuje omdlévání při pohledu na krev, vada řeči, bušení srdce, nepravidelný rytmus a tlaky v oblasti srdce. Problémy se srdcem si lze uvědomit i při zadýchávání po krátké námaze a bolesti na lopatce. Svalstvo škube, rty a nehty modrají dlaně pálí a oční koutky jsou zanícené. Červený nos znamená velké rozšíření srdce, bledý obličej nedokrvenost a naopak červená tvář hodně horkosti.

Co nemá srdce rádo

Hlavně srdci škodí zbytečné a prázdné mluvení. Dále kouření, přejídání, nošení mobilů na prsou a jiné vibrace, nedostatek pohybu, záření a solanin z brambor.

Očista srdce a tenkého střeva

Srdce se spojuje z živlem ohně. Nejvhodnější doba k očistě je časné léto – od 15. května do 14. července.

Základní rostlinou na oživení a zlepšení funkce tenkého střeva je nopal. Výborné je očistu podpořit rostlinou, obsahující přírodní saponiny, která dokonale vyčistí nejen tenké střevo, ale i cévy. K tomuto účelu je vhodná také juka, ale nemohou ji užívat všichni.

Střevo pro svou zdravou funkci potřebuje dostatek příznivé mikroflóry, aby udržela rovnováhu mezi všemi mikroorganismy v našem trávicím traktu. Zde pomohou kvalitní probiotika známá také jako Lactobacillus Acidophilus.

Na funkci každé buňky v našem těle, ale především na činnost cév a srdce je zásadní vliv koenzymu Q10.

Při detoxikaci jsou nezbytné antioxidanty sbírající volné radikály, které vznikají při detoxikaci v hojnější míře.

Omega 3 nenasycené mastné kyseliny mají výrazné protizánětlivé účinky ve střevech a taktéž snižují viskozitu krve, čímž pomáhají proti usazovaní škodlivin ve střevech.

Detoxikací se řeší také překyselení organismu, na které je třeba užívat cokoliv na zezásadění organismu. Osvědčený produkt je tekutý chlorofyl.

Uzdravte své střevo a zároveň srdce

Nejlepšími barvami pro podporu srdce, sév i tenkého střeva jsou červená, oranžová, žlutá a růžová. Zároveň s posilováním srdce se musí čistit tenké střevo, které je jeho párovým orgánem. Srdce regeneruje mezi jedenáctou a třináctou hodinou odpolední, v tuto dobu byste ho neměli zatěžovat nadbytkem potravy.

Při potížích se srdíčkem máte jistě nedostatek hořčíku a vápníku. Dopřávejte si ryby, mořské řasy, určité bylinky, zeleninové polévky – nejlépe kořenové, zvyšte příjem česneku, cibule a jedna porce zeleninového salátu místo běžného jídla bude naprosto ideální. Nezanedbávejte i důležitý pohyb. Zajděte si zaplavat, nejlépe do přírody, zkuste turistiku. Doporučují se dechová cvičení a zpěv, vyvážená dávka radosti a aktivity.

 

Rubriky Detoxikace - očista těla, Srdce, cévy, tenké střevo | Komentáře nejsou povoleny.