Očistná kůra vhodná i pro kojící maminky

Stále častěji se na mě obrací maminky, jak postupovat, když si chtějí zregenerovat a očistit tělo a současně jsou těhotné nebo ještě kojí své miminko… Osobně v době kojení doporučuji místo ParaProtexu zvolit raději. Důvodem je to, že ParaProtex je opravdu velmi účinný a při jeho užívání se tělo musí vypořádat se zvýšeným množstvím toxinů, což zrovna v těhotenství a při kojení vhodné není. V takových případech místo ParaProtexu doporučuji zvolit spíše Spirulina chlorella plus, jehož detoxikační účinek je pozvolnější a slabší, takže se tělo s vyplavování odpadních látek snadněji vypořádá. Navíc je známo, že mořské řasy mají tu úžasnou schopnost, že dokáží toxické látky stahovat z mateřského mléka, takže jejich užíváním podpoříte tvorbu kvalitního mléka.

Také Pure Yucca, kterou doporučuji spolu s ParaProtexem z důvodu silných účinků také doporučuji během těhotenství a kojení vynechat.

V případě „odlehčené“ verze nahradí Spirulina Chlorella max současně také yuccu, protože kromě mořských řas obsahuje také zelené rostliny jako je mladá pšenice, listy vojtěšky a dalších. Spirulina Chlorella plus působí proti překyselení alkalizací organismu a současně tělu dodá potřebnou vlákninu a živiny.

Největším “darem”, který svému miminku můžete dát je vaše spokojenost. Fyzické zdraví je toho určitě nedílná součást, přesto je velmi důležité se i při očistě těla zaměřovat na to žádoucí (zdravé a čisté tělo, kvalitní mateřské mléko, spousta energie pro miminko i sebe, krásné křivky,..) a ne na to, co se očistou snažíme vyřešit (nějaký zdravotní problém, zvýšenou únavu, nadbytečné kilogramy, ..)

Užívejte si naplno toto krásné období a dopřejte miminku mateřské mléko co nejdéle :-)

Rubriky Detoxikace - očista těla, Zaměřeno na ženy | 2 komentáře

2 komentáře u Očistná kůra vhodná i pro kojící maminky

Napsat komentář