Oživte svůj sexuální život

Plnohodnotný sexuální život naplňuje život dvojice krásnými okamžiky, a pokud v něm není jen pouhé fyzično, vztah posouvá do dalších etap. Samozřejmě, že se bez sexu žít dá, ale proč si ho odpírat, když má na lidské zdraví takové vynikající účinky a vztah mezi partnery prohlubuje. Spokojenost v sexu na obou stranách nemusí být samozřejmostí. Proto pokud ji zažíváte, tak si ji hýčkejte a pokud ji nemáte, mohou vám pomoci léčivé produkty z přírodních zdrojů.

Sexualita je i o sebevědomí

Sexualita se vyvíjí od útlého dětství, dítě objevuje vlastní tělo, učí se ho poslouchat, získává potřebné sebevědomí. Pracně nabyté sebevědomí může zmizet i po jedné nevhodné poznámce. Proto v posteli nikdy nekomentujte partnerovu / partnerčinu váhu, nerozebírejte ekonomickou krizi ani pracovní den, na to máte čas ráno u šálku kávy.

Uvolněte se, prosím…

Pokud jste i přes snahu typ člověka, který nepřestává myslet na starosti celého světa ani v té nejromantičtější chvíli, vyzkoušejte užívat Noni. Jeho účinky jsou pro nás blahodárné v mnoha ohledech, v případě psychiky dokáže při dlouhodobém užívání uvolnit a zklidnit ustaranou duši.

Protistresově a antidepresivně působí velmi účinně také rostlinka zvaná rozchodnice růžová. Navíc zvyšuje sexuální enegerii, zlepšuje celkovou kondici a duševní svěžest.

 

Znáte afrodiziaka?

 

Speciální vlastnost některých potravin povzbudit sexuální život znali již starověcí Řekové. Hitem byl v těch dobách sušený krokodýlí penis, ještěrčí ocásky a různé druhy jedovatých rostlin. Snahy zlepšit si libido proto nejednou končily i tragicky. Naštěstí, dnes už známe reálně účinky jednotlivých potravin. Pokud jste přesvědčeni, že dobře známé chilli, skořice nebo jahody mají afrodiziakální účinek, musím vás zklamat, není to tak. Pokud vás čeká romantický večer, klidně ho ale začněte oblíbeným jídlem, vždyť staré známé, že láska jde přes žaludek, stále platí.

Vyhledávaným afrodisiakem je ženšen, který má skutečné a vědecky podložené účinky. Měli byste ho užívat pravidelně a asi po třech měsících se dostaví výsledky.

Zaměřeno na dámy

Ženy vnímají sexualitu jinak než muži, vyžadují pozornost, zajímají jejich malé detaily, potrpí si na předehře. Jejich sexuální život je citovější a často i nevyzpytatelnější. Jednoduše, nemají tu správnou náladu vždy. Během ovulačního cyklu se v těle ženy mění hladiny hormonů a ovlivňují tak také intenzitu chuti na sex.

Také premenstruační syndrom je věcné pojmenování všech nepříjemných pocitů spojených s měsíčních menstruací. Bolesti hlavy, křeče v břiše, změny nálad a chutí, trávicí potíže zda celková slabost, to vše může za to, že vaše polovička prostě nemá chuť.

Účinně eliminovat tyto nepříjemné projevy pomůže rostlina zvaná pupalka – lépe řečeno pupalkový olej. Obsahuje dvě esenciální nenasycené mastné kyseliny z pupalky a kromě premenstruačních obtíží jsou účinné i při celkové harmonizaci ženských hormonů, depresích, mají výborné účinky také na zlepšení stavu pleti a také schopnost prudit v ženách jejich “ženskost”..

Užíváním antikoncepce a jiných léků, stresem nebo přibývajícím věkem a dalšími faktory se mohou objevit potíže se suchostí pochvy. Nepodceňujte použití lubrikačních gelů, jsou skutečně užitečným pomocníkem a dokáží zpříjemnit intimní chvíle. Doporučuji vyzkoušet gel IntiMoments, který je prvotně je určen pro každodenní intimní péči, ale výborně vám poslouží právě i jako lubrikant. Rozmarýn, zelený čaj, eukalyptus, aloe a spoustu dalších přírodních látek příjemně zahřívá místo aplikace a zvyšuje její citlivost.

Speciálem pro ženy je VitalWomen, který obsahuje rostliny podporující přirozené procesy v ženském těle, zvyšují kondici, navozují příjemné pocity a afrodiziakální účinky.

Zaměřeno na pány

Muži naštěstí nemusí řešit každoměsíční menstruaci, či šestinedělí. Ale i tak mohou mít se svojí sexualitou množství starostí. Jejich ego dokáže na velmi dlouho poznačit předčasná ejakulace, problémy se vzrušivostí, záněty či problémy s prostatou. Příčiny těchto starostí jsou různé, na jedné straně může jít o nízké seběvedomí, přepracovanost a vyčerpanost, na druhé straně mohou být příčinou různých onemocnění nebo užívání některých druhů léků.

Pánové nepodceňujte také samovyšetření varlat a pravidelné preventivní prohlídky. Potíže s prostatou nejsou výsadou pouze starších pánů, pokud se vás tento problém přímo dotýká, užívejte pravidelně zinek v chelátové vazbě.

Tvorbu spermií podpoří aminokyselina argininkterý navíc blahodárně působí na játra, vylučují z těla toxický amoniak a urychlují hojení ran. Další účinnou látkou podorující sexuální činnost je vitamin E,  který kromě podpory tvorby spermií, posiluje i činnost pohlavních orgánů. Využití tohoto vitaminu podporuje i užívání selenu a ideální je mít v těle dostatek obou těchto látek.

Speciálem pro muže je VitalMan, který obsahuje rostliny podporující zdravé mužské sexuální funkce.

Rubriky Podle věku a stylu života, Přírodní léčba nemocí | Napsat komentář

Napsat komentář