Parazité, 1. díl – Proč chtít tělo bez parazitů

Existují cizopasníci v lidském těle, jež můžeme považovat za nejzákeřnější nepřátele. Jejich zákeřnost spočívá v tom, že přítomnost parazitů v těle se jen zřídka projevuje bezprostředními zjevnými příznaky (symptomy) a tyto nevítané návštěvníky v organismu nejsou zdravotnické laboratoře schopny diagnostikovat. (Kliniky nejsou vybaveny potřebným zařízením, parazitologických laboratoří je málo a zastaralé analýzy téměř nic neodhalí.) Člověk může být nositelem parazitů, a přesto se cítí relativně dobře. Mnozí si myslí, že se jich to netýká. Možná někde v Africe nebo u bezdomovců, ale my si přeci myjeme ruce i čistíme zuby. A cítíme se skvěle!

Přesvědčení, že parazitární onemocnění převládají v tropech, je nesprávné. Zdánlivě dobrý zdravotní stav je rovněž klamný, protože trvá jen určitou dobu, dokud procento nákazy nepřevýší určitou normu a cizopasníci se neprojeví. Není příjemné pomyšlení, že v našich vnitřnostech žijí červi. Cožpak se s tím můžeme smířit?

Málokdo ví, že existuje mnohem více druhů parazitů než všech ostatních živočišných druhů dohromady. Žádný člověk nemůže spolehlivě vědět, kdo žije v jeho břiše, jestliže neprošel žádnou speciální odčervovací kúrou. Jednoznačnou odpověď nám může dát jen patolog při pitvě, při níž nachází ve střevech mrtvého člověka zpravidla červy.

Jakou měl nemoc? To je úplně jedno. Příčinou skoro každého onemocnění je parazitární nákaza. Paraziti se mohou vyskytovat nejen ve střevech, ale v jakémkoli vnitřním orgánu včetně mozku a krve. Mnozí lékaři dlouho odmítali tento fakt a odvolávali se na to, že krev je přece sterilní a nemůže obsahovat nic cizorodého, dokud sami neviděli pod mikroskopem v krvi chuchvalce nestrávené potravy, plísně, a dokonce i larvy červů. Nedávno byly také zveřejněny záběry, jak lékaři při operaci vytahují pinzetou z pulzujícího srdce svíjející a vzpírající se parazity.

Člověk se v tomto odporném soužití cítí do určité doby celkem dobře, ale v okamžiku, kdy jsou hranice únosnosti překročeny, se mu zdraví prudce zhoršuje. Lékaři stanoví nemocnému diagnózu, není však jasné, co nemoc způsobilo. Často vůbec nedávají do souvislosti s parazity ani do očí bijící symptomy. Ve většině případů je příčina nezajímá a léčí pacienta zaběhanými metodami.

Taková e skutečná stránka naší reality. Proč o parazitech nevíme? Vědci ani lékaři nemají zájem o nic, co ještě nebylo popsáno v jejich disertačních pracích. Teprve tehdy bude postup vědecký a odůvodněný, ale zatím všechno nepochopitelné a neprozkoumané prohlašují za znevažování vědy. Někteří vědci se distancují od paranormálních jevů, protože nedisponují žádnou vědeckou teorií, jež by je vysvětlovala. Stejně tak mnozí zastánci tradiční medicíny nepovažují za nutné věnovat zvýšenou pozornost problému parazitů a raději je ignorují.

Jak nám nezvaní hosté škodí? Cizopasníci s velkou chutí vstřebávají živné látky, vitamíny a mikroelementy, zvláště germanium a křemík, bez nichž organismus nemůže normálně fungovat. Vylučují do těla jedovaté látky a zatěžují jimi všechny tělní orgány. Játra a ledviny pracují ze všech sil, aby se těchto toxinů zbavil, místo aby ochraňovaly organismus před zevními škodlivými vlivy.

Člověk potom dříve nebo později onemocnění nějakou chorobou. Typické nemoci jako akutní záněty dýchacích cest, rakovina, cukrovka, žloutenka nebo AIDS mají stejnou primární příčinu – parazity.

Všechny nakažlivé nemoci jsou přímo nebo nepřímo způsobeny parazity. Jakmile lidský organismus už není schopen odolávat jejich toxinům, ztrácí imunitu a onemocní.

Světová zdravotnická organizace nedávno zveřejnila zprávu, že až 80% všech stávajících lidských nemocí způsobují paraziti nebo se na jejich vzniku svou činností v organismu zprostředkovaně podílejí. Při pitvách bylo zjištěno, že 90% mrtvol se hemží velkými červy, prvoky a jednobuněčnými mikroorganismy. Podle výsledků diagnostické metody (frekvenční a rezonanční) je nakaženo 97% populace nejrůznějšími cizopasníky, zejména škrkavkami, roupy a všemi druhy plochých červů. Bakteriálními infekcemi trpí přes 25% populace.

Uvedená čísla jsou spíše nižší, protože dané téma je málo prozkoumané. Podle zkušeností lékařů, kteří se věnují problematice parazitární infekce, je parazity nakaženo sto lidí ze sta – v té či oné formě nebo stupni. V polovině života celková hmotnost parazitů v těle dosahuje od pár kilogramů do několika desítek v závislosti na váze člověka. Počítají se nejen červi, ale i prvoci, jednobuněčné organismy, plísně a kvasinky. Vyskytují se všude – ve všech orgánech i v mezibuněčném prostoru. Může je mít nejen opuštěné africké dítě, ale i člověk, jenž se považuje civilizovaného a dodržuje obvyklou hygienu. Existuje velké množství způsobů, jak se můžeme nakazit: nedostatečně tepelně upravovaným masem, kontaminovanou potravou, nečistýma rukama apod. Je to tak snadné! Rovněž existují vrozené infekce, protože všechno, co má v těle matka, může mít i dítě.

Zpracovala: Petra Šarmová

Zdroj: Vadim Zeland, Ovlivňování reality X

Parazité, 2. díl – Jak působí paraziti na vědomí nakaženého člověka

Parazité, 3. díl – Jak se přítomnost cizopasníku také může projevovat a jak je vyhnat?

Protiparazitová kůra – účinně proti parazitům

Článek byl originálně zpracován a vydán na www.Rozkvest.cz. Šíření článku je možné pouze v nezkrácené a neupravené podobě včetně této poznámky a se všemi aktivními odkazy. Díky :-)

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Překyselení organismu, Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí | 6 komentáře

6 komentářů u Parazité, 1. díl – Proč chtít tělo bez parazitů

Napsat komentář