Parazité versus překyselení organismu

Různé civilizační choroby nejsou v dnešní uspěchané a hektické době nic nového, a ačkoliv lékaři pravidelně upozorňují na možné problémy, jenom málokdo jim věnuje pozornost. Jedním z podceňovaných problémů je celkové překyselení organismu.

Dlouhodobé překyselení těla značně vyčerpává nejen potřebné minerály a ostatní živiny, ale nepříznivě ovlivňuje všechny orgány a systémy v těle. Dalším negativním hlediskem, které je neprávem přehlíženo je také fakt, že právě překyselené vnitřní prostředí je jako stvořené pro množení nejrůznějších parazitů, bakterií a plísní. Ty se do našeho těla mohou dostat jakkoliv, a to jak ze vzduchu, tak třeba i z jídla – v podstatě se jim nedá vyhnout, naším úkolem však je, vytvořit v těle takové prostředí, které jim nevyhovuje – tedy zdravé.

Kromě toho že mohou parazité přivodit našemu organismu různé komplikace kvůli vnitřní nerovnováze, doslova nás okrádají také o mnoho živin a zároveň nás následně zanášejí dalším odpadem. Výsledkem toho jsou nejen samotné zdravotní komplikace, ale také zvýšené chutě na různé potraviny, pocity únavy, nervozita nebo neschopnost zhubnout či naopak přibrat do ideální váhy.

Kromě cílené a účinné protiparazitové kůry, je nezbytné věnovat pozornost tomu, abychom tělo uvedli do mírně zásaditého stavu a vyhnuli se překyselení.  Výrazně tím urychlíte a podpoříte nejen prvotní kůru proti parazitům a plísním, ale přirozeným způsobem tak pomůžete zamezit jejich návratu.

Rubriky Bez parazitů, plísní, virů,..., Překyselení organismu, Překyselení, parazité, Přírodní léčba nemocí | Napsat komentář