Pro dospívající

Zdravé kosti-pevný základ pro budoucnost
U dívek přichází puberta kolem desátého roku života, u chlapců je to o něco později, přibližně v dvanáctém roce. Pozorujeme proporční změny těla, teenageři nejednou za pár měsíců převýší i výšku svých rodičů. Právě takový rychlý růst je zátěží pro kosti a klouby. Správnou výživu můžete zabezpečit tobolkami Strong bones, které obsahují kromě vápníku a vitamínu D i hořčík a selen. Pokud má vaše “velké dítě” raději ochucené přípravky sáhněte po chutných zvířátkách Lion Kids D multivitamin, které kromě výživy kostí a zubů posílí i celkovou imunitu.

Pěkná pleť bez akné
Hormonální změny v organismu se kromě rozvoje vnějších pohlavních znaků projeví také ve změně kvality pleti. Nehezké akné může při nesprávném ošetření zanechat na místě výskytu jizvy. Proto nikdy hnisavé vřídky nevytlačujte, raději svěřte svého teenagera do rukou kvalitní kosmetičky. Na problematickou aknózní pleť blahodárně působí probiotika obsažené v přípravku Probio Balance, prospěšné laktobacily a bifidobakterie upraví i trávení a případný zápach z úst.

Nachlazení hravě zvládne vitamín C
Teenageři si více než kdokoli jiný potrpí na módní trendy. Krátké trička a bokové kalhoty mohou způsobit více nepříjemností než užitku. Akutní fázi nachlazení urychlí zvýšený příjem vitamínu C, optimální množství je obsažené v přípravku C 1000. Tento vitamín je prospěšný i při nachlazení močových cest, okyselují moc a tím ničí bakterie.

Aby líbání nezanechalo suvenýr
S nástupem puberty přichází i čas prvních lásek. Sladké polibky však mohou skončit virovým onemocněním – herpes. Pro snadnější boj nejen proti tomuto onemocnění, ale i řadě dalších bakteriálních chorob, je výborným pomocníkem VirAgo. Kromě zinku obsahuje i řadu vzácných přírodních složek mezi jinými i listy olivovníku či kočičí dráp.

S dobrou náladou je svět krásnější :-)
Nerovnováha hormonů v mladém těle způsobuje rychlé změny nálad, poruchy spánku; pocity úzkosti střídají chvíle bezstarostného smíchu. Zdolat toto nelehké období pomůže Noni Liquid. Kromě lahodné chuti se vyznačuje skvělými účinky při úpravě spánkového režimu a zlepšení nálady.

Rubriky Podle věku a stylu života | Komentáře nejsou povoleny.