Pro kuřáky

Kouříte? A truhlu jste si už koupili? Protože varování na krabičkách skutečně nejsou strašícím bubákem pod postelí. Bohužel jsou reálné. Čím déle kouříte, tím více zhoršujete kvalitu svého již tak zkráceného života. Vaše tělo trpí a vy s ním. Řekněte si v duchu alespoň jednu pozitivní věc, kterou vám cigarety přinesly. Nepočítá se zklidnění, stejně by vám pomohlo, kdybyste napočítali do dvaceti nebo zkusili dechové cvičení, nepočítá se ani zahnání nudy, můžete si přece například kreslit a nepočítá se ani navazování kontaktů, což už je to za poznávání, když stojíte v kouřovém oparu a ani netušíte, zda oproti vám stojí váš šéf nebo sekretářka z vedlejší kanceláře. Ať už se snažíte s kouřením zkoncovat nebo jste se rozhodli, že cigarety budou součástí vašeho života do smrti, měli byste stále myslet na svůj organismus.

Za každého počasí …
Jste kuřák, kterému je jedno, že venku šlehá ledový déšť a vítr ohýbá stromy do poloviny? Tak to by vás mohlo zajímat něco na podporu imunity. Dýchací soustava oslabená cigaretovým kouřem ztrácí svou přirozenou schopnost odstraňovat cizorodé mikroorganismy a proto jste náchylní chytit každý virus, který proběhne kolem. Tablety ImmunAid jsou výborným stimulantem obranyschopnosti organismu. Obsahují výtažek z rostliny kočičí dráp (Uncaria tomentosa) a zinek. Obě složky se navzájem podporují, výsledkem je nastartovaná fagocitóza a lymfatický systém.

Velký úklid
Čím déle kouříte, tím je vaše tělo zanesenější. Nejviditelnější je tato změna na pokožce, stává se slabší, tenčí, je náchylnější k poranění a ztrácí svou přirozenou barvu. Dlouholetí kuřáci mají pokožku často až popelavé barvy a plnou větších či menších vrásek. Jakkoli se budete snažit najít ten nejúžasnější krém na světě, nejúčinnějším řešením by bylo zkoncování s cigaretami nebo alespoň pořádná detoxikační kůra. Že vy nebudete jíst řasy a pít pouze čistou vodu? Ale to vás ani nikdo nenutí. Dnes si už může každý vybrat detoxikační kůru, jaká mu vyhovuje, například formou náplastí. Detox Patch jsou revolučním způsobem detoxikace organismu, náplast večer nalepíte na patu a ráno můžete reálně vidět, jak je vaše tělo znečištěné. Trvání detoxikace je různé, někdy stačí pár dní, jindy je potřeba pár týdnů. Pokud v náplasti nemáte důvěru, můžete zkusit očistu organismu tradičním “tabletové” způsobem. Výbornou volbou v takovém případě jsou tablety s výtažkem z rostliny Juka – Pure Yucca. Oba způsoby detoxikace mají příznivý vliv na prokrvení končetin, snížení hladiny cholesterolu, nastartování obranyschopnosti organismu a napomáhají při vylučování škodlivých látek z těla.

Abyste nedostali infarkt už ve třiceti
Přesně to vám hrozí, když dlouhodobě kouříte. Cévy se zanášejí jednak látkami z cigaret, ale i důsledkem konzumace nevhodných potravin, s přibývajícím věkem navíc ztrácejí pružnost a vám hrozí riziko kardiovaskulárních onemocnění. V poslední době přibývá počet infarktů a trombóz už ve velmi mladém věku. Dokonce ani mrtvice nejsou výsadou lidí nad padesát. Na oběhovou soustavu je dobře myslet, i když nemáte ještě konkrétní potíže, pokud jste k tomu kuřákem, prevence by pro vás měla být na předním místě. Příznivé účinky na žíly a cévy má ginkgo, jeho výtěžek najdete v tabletách Ginkgo XC. Navíc povzbudí vaši paměť, podpoří prokrvení a ženy ocení zmírnění premenstruačních obtíží.

Jednou provždy
A co takhle s cigaretami zkoncovat? Nejlepší nadobro. Vaše zdraví to ocení a vaše peněženka přímo zaplesá, byli byste šokováni kolik peněz ročně utratíte za tento škodlivý zlozvyk. Najednou si budete moci koupit všechno, co jste si léta odpírali, není to lákavé? Rozhodnutí je jen a jen na vás. Motivaci si zvolte podle sebe, ale zejména buďte vytrvalý a věřte, že to má smysl. Pro povzbuzení si můžete objednat tablety Smokerade, jsou výborným antioxidantem a vaše odvykající tělo výborně povzbudí. Vyzkoušejte, zklamáni určitě nebudete.

Rubriky Podle věku a stylu života, Přírodní léčba nemocí | Komentáře nejsou povoleny.