Pro muže

Většina žen si myslí, že být mužem musí být prostě úžasné. A jejich úvahy jsou v celku opodstatněné – žádný měsíčních premenstruační syndrom, muž vypadá sexy i když zrovna vstal z postele a má na tváři několikadenní strniště, nesežírají ho noční hypotézy o významu té, či oné narážky, nelevituje nad záchodovou deskou a mokré plavky na něm mohou klidně uschnout i tisíc krát. Takto by se dalo pokračovat a pokračovat, ale každá mince má dvě strany. Fakta o mužské populaci hovoří jasně – umírají dříve než ženy, častěji trpí civilizačními nemocemi, orgasmus nemohou předstírat, ani kdyby moc chtěli, a mají mnohem větší predispozici přibírat. Z toho vyplývá, že být mužem nemusí být až tak fajn… Ledaže by si muži uvědomili, že péče o sebe je užitečná a mohou tím pomoci nejen sobě, ale i manželkám, matkám, sestrám, babka, které dennodenně sžírá strach právě o toho jejich muže.

Když má muž období vzdoru

Ne, ne obdobím vzdoru netrpí jen děti a náctiletí. Vyznačují se jím i pánové, kterých se ženy snaží přesvědčit o zvýšené konzumaci zeleniny či ovoce nebo vyzkoušení krému na suché ruce. A, že vzdor je to povětšinou ukázkový potvrdí miliony žen na celém světě a důvod je jediný, v muži se ozývá jeho mužnost. Přece se kvůli suchým rukám nezmění na ženu, která má křemík na všechno a kvůli snížení váhy na králíka chroupajícího mrkev. Pánové, je na čase si uvědomit, že nároky dnešní společnosti na vaše osoby jsou podstatně větší, než byly v době, kdy jedinou starostí bylo ulovit mamuta. Ne že se nyní rozběhnete do koupelny vyrabovat všechny prazvláštní nádoby s různorodým obsahem. Vaše pokožka má zcela jiné potřeby. Na rozdíl od ženské je hutnější, obsahuje více vody, více se mastí a díky vyššímu zastoupení kolagenu se na ní vytváří méně vrásek. Proto se rozhlédněte po kosmetice určené výlučně mužům a používejte ji. Věřte, že to vaší mužnosti neubere ani chlup, právě naopak nic se necení víc, než čistý a voňavý chlap. A když už budete v nákupním maratonu, zkuste se porozhlédnout i po něčem co podpoří vaše zdraví i zevnitř. My víme, že jste spíše zastánci multifunkčních produktů, které za málo peněz dokáží všechno. Velkou část z toho všeho zvládne multivitamin určený pro muže VitalMan. Speciální přírodní složení pozitivně působí zejména na sexuální zdraví a díky dvaadvacet procentnímu kofeinu z guarany vydržíte nároky nejen svého šéfa, ale i žen v širokém okolí.

Být fit v každém věku

Postav dom, zasaď strom a zplodit syna. Staré dobré pravidlo, které uctívají zejména tchýně. Na dům či byt si vezmete hypotéku, zasadit strom nebude vůbec těžké, jen co s tím synem. Tak v první řadě to syn být vůbec nemusí, hlavně, že bude děťátko zdravé a bude vyrůstat v spokojené rodině. Aby vaše plány na pokračovatele rodu nezhatily zdravotní potíže, předcházejte jim. Tvorbu spermií podpoří Arginine plus a Vitamín E. Tyto dva přípravky mají nejlepší účinek, pokud je užíváte společně. Vitamin E je skvělým antioxidantem, v těle chrání cévní systém, snižuje krevní tlak a napomáhá při lepším transportu kyslíku v organismu. Arginin můžete, kromě tablet, najít i v sezamových semínkách, hnědé rýži, mouce nebo čokoládě. Pokud vás zmáhat každodenní povinnosti a poslední na co večer myslíte je sex, vyzkoušejte tablety Pro-selenium. Obsahují čistý selen, který blahodárně působí na zvýšení sexuální aktivity a navíc očišťuje tělo od těžkých kovů. A pokud se toho na vás valí opravdu hodně, pomůže vám Stress Management, komplex vitaminů B, kyselina listová a hořčík je to pravé pro rozhašené nervy.

I muž může být v přechodu

Mužský přechod je podobný tomu ženskému, jen s tím rozdílem, že pokles v hladině hormonů je mnohem postupnější. Proto se muži nesmetl každou hodinu v jiné náladě a vyhýbají se jim i návaly horka. Jejich přechod však nelze brát na lehkou váhu, nedostatek testosteronu s sebou přináší rizika vzniku mnoha závažných onemocnění, především jde o náhlý infarkt, cévní příhody, vznik cukrovky, anémii či osteoporózu. Přechod bude mít dopad pravděpodobně i na váš sexuální život a hustotu vlasů. Nezoufejte, tento stav neubírá ani z vašich zkušeností, ba dokonce ani ze sexappealu. Takový George Clooney má padesát, šediny už snad i desetiletí a jaký je sexy a šarmantní J. Ale, abychom vás nenavedli do hluboké deprese, svůj přechod nemusíte přečkat zavřený doma, pokud vás váš stav obtěžuje, konzultujte ho se svým lékařem. Stejně jako existuje účinná léčba pro ženy, existuje i pro muže. Pokud patříte k těm, u kterých jsou příznaky jen mírně, podpořte své zdraví užíváním doplňků výživy. Pro muže v andropauze jsou účinným řešením tablety Pro-state power. Téměř deset účinných látek upravuje rozkolísané hladinu hormonů a má výborné podpůrné účinky i při léčbě onemocnění prostaty. V případě, že se tato onemocnění zachytí včas, postačí konzervativní léčba. Na zdraví prostaty ovlivňuje i zinek, v chelátové vazbě ho najdete v tabletách Chelated Zink.

Pneumatika patří na auto, ne na váš pás

Tak pánové a je to tady. Pneumatika kolem vašeho pasu není ani trošku vkusnou záležitostí a je úplně jedno, jestli je od piva, od nedělních koláčů nebo uzenin. Je na čase vstoupit si do svědomí. Nejenže přibývajícími centimetry v pase se zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění, ale i vaše libido klesá kosmickou rychlostí. Pravděpodobně se zadýcháte po ujetí deseti schodů a s vašim cholesterolem to není zrovna nejideálnější. Ještě zmíním hladinu cukru v krvi, přidám stres, špatnou životosprávu, kouření, příležitostný skleničku av pekle vám už podkládají pod kotlík. Stále je čas změnit to, nemusíte se vzdát všech požitků, na začátek postačí, když jejich omezíte a uvidíte, že časem, když budete na své vysportované tělo lákat mladé kočky, si vzpomenete na těžké začátky. Začněte například běhavé, kole nebo zajděte do posilovny. Tam pod dohledem trenéra můžete řízeně shazovat nadbytečný tuk, aniž byste ztratili případnou svalovou hmotu. Pokud to myslíte s hubnutím seriózně, sáhněte i po doplňcích výživy s chromem, ten je důležitý při metabolismu glukózy a tuků, startuje látkovou výměnu a zlepšuje tvorbu svalové hmoty.

Rubriky Podle věku a stylu života | Komentáře nejsou povoleny.