Pro ženy

Aby si s námi hormony nedělali, co se jim zachce
Ženské tělo ovlivňují především hladiny hormonů. Ty zajišťují pravidelnou menstruaci, kvalitní sexuální život, ale i vzhled pokožky či rozložení tuku. Kromě hormonu estrogenu, který je v ženském těle v převaze, je důležitý i mužský hormon testosteron. Pokud v tomto křehkém systému nastane nerovnováha, nastupují problémy s nepravidelnou menstruaci, přibýváním ochlupení na typicky mužských místech či dobře známý premenstruační syndrom. Právě esenciální nenasycené mastné kyseliny z pupalky obsažené v tabletách Evening Primrose Oil jsou ideální ke zmírnění příznaků souvisejících s přicházející menstruací. Výkyvy nálad a pocit stresu vám pomůže překonat i kombinace vitamínů B, hořčíku a kyseliny listové. Tyto přírodní složky jsou obsaženy v tabletách Management B Complex, jejich pravidelné užívání působí i na zlepšení kvality nehtů a vlasů.

Užívání antikoncepce doplňte io látky z přírody
Ženy užívají hormonální antikoncepci z různých důvodů, ať už jako ochranu před nechtěným těhotenstvím nebo jako terapii při gynekologických potížích. Syntetické hormony jsou však pro ženský organismus i jistou zátěží. Ochránit cévní a žilní systém před rizikovou krevní sraženinou zajistí přípravek Liquid C + bioflavonoidy – tekutý vitamín C. Navíc pomáhá při očistě organismu od těžkých kovů a celkově působí při nachlazení a jako prevence v dobách chřipky.

Popasujte se s mykózou pomocí probiotik
Nepříjemné vaginální mykózy trápí tři čtvrtiny ženské populace, problémem je zejména jejich častý návrat, nejednou i několikrát za rok. Svědění a nepříjemný výtok se nejčastěji objeví po prodělané nemoci, při zvýšené psychické a fyzické zátěži, neprodyšném oblečení či nadměrné konzumaci rafinovaného cukru. Pokud vás neustále trápí vracející se mykózy začněte užívat probiotika. Zdraví prospěšné bakterie, které osídlují trávicí soustavu navrátí rovnováhu celému organismu. Vybrat si můžete ze dvou produktů, prvním jsou kapsle AC Zymes, ty obsahují kmen Lactobacillus acidophilus. Pokud máte raději žvýkací tablety, sáhněte po přípravku Probio Balance -kromě laktobacilů obsahuje i bifidobakterie a navíc, příjemnou višňovou chuť si skutečně vychutnáte.

Vždy zdravá, svěží a krásná
Na ženy se v dnešní společnosti kladou mimořádné nároky. Abyste si zachovali svěžest a hravě zvládali i náročné situace, zvolte si komplexní přípravek vytvořen extra pro ženy Vital woman. Jedna tobolka obsahuje směs bylin a přírodní zdroj kofeinu-extrakt z guarany. Ženská krása je silnou zbraní. Pokud vám sebevědomí kazí lámavé nehty, vypadávající vlasy či suchá pokožka, vyberte si kapsle Beauty Formula. Zinek, měď, jód, aminokyseliny a další směs vitamínů vám pomohou zazářit každý den.

Zpříjemněte si chvíle plné lásky
Zdravý sexuální život ženy má dopad i na prožívání každodenních situací. Zpříjemněte si intimní chvíle s přípravkem IntiMoments. Byl vytvořen speciálně s důrazem na ženské tělo, obsahuje kolagen, elastan, řasu chlorella, aloe, rozmarýn a další množství přírodních látek, které blahodárně působí na zdraví ženských pohlavních orgánů. Krém je zároveň i vhodným lubrikantem.

Rubriky Podle věku a stylu života | Komentáře nejsou povoleny.