Zdraví a osobní vůle

Naše vůle má velmi úzkou spojitost s naším zdravím.  Lidé se často vymlouvají na svojí slabou vůli a neuvědomují si, že slabá vůle je “jen” nedůvěra v sám sebe. Slabou vůli máme, když buď jednáme na základě vzorců chování, které nejsou v souladu s tím, co chceme, nebo pochybujeme o tom, co vlastně chceme nebo chtít máme :D

Nejde-li nám přestat například jíst “nevhodná” jídla, jednáme na základě nějakého vzorce chování, jehož základ je  v hlubší minulosti než je to, co se nám nyní zdá jako samotný spouštěč toho, že sníme něco, co vlastně jíst nechceme. Myslíme si, že máme slabou vůli, když si koupíme cestou do práce koblihu, přestože jsme si přeci předsevzali, že si jí už kupovat nebudeme.

Pro přepis daného vzorce je třeba najít jeho podstatu. Na jakém základě stojí. I bez toho se nám může podařit tou “silnou vůlí” dokázat si tu koblihu nekoupit, ale podstata toho, proč jste si jí kupovali se objeví jinde, jinak. Podstatou toho pravděpodobně totiž není to, že jste bytostně přesvědčen, že koblihu vaše tělo zkrátka potřebuje, že by tělo snad něco bez přísunu koblih chybělo. My minimálně tušíte, že to není to pravé, co snídat, ale … ale tak jsme si zvykli nedat na to, co v sobě “tušíme-cítíme”, že nám ten samotný zvyk nebo chuť na něco přijde mnohem důležitější.

Vůli jako takovou využíváme stále. Buď proto, abychom si koblihu dali nebo proto, abychom si jí nedali. “Problémem” tedy není naše vůle, ale směr, kterým ji využíváme. V klubu Harmony with heart je pro vás připravený energetický otisk pro Transformaci osobní vůle, který vám odkryje klíč k odpoutání se od podstaty vzorců chování, jež způsobují, že u vás vyhrává kobliha (nebo jakýkoli jiný “nevhodný” zvyk) nad tím, co v sobě tušíte (cítíte, že je vaše cesta).

www.PrirodniCestou.cz

 

 

Rubriky Mentální a emoční vzorce, Přírodní léčba nemocí, Sebepoznávání | 6 komentáře

6 komentářů u Zdraví a osobní vůle

Napsat komentář