Dotaz: Akné, periorální dermatitida – detoxikace jater?

Dobry den,
Mam problemy s pleti. Nejdriv me trapilo akne a ted spis perioralni dermatitida. Tak jsem se chtela zeptat jestli mi na to pomuze detoxikace jater? Pokud ano, tak co konkretne?
Predem dekuji za odpoved.

 

Dobrý den, játra máte přetížená určitě také, ale jinak je akné způsobeno hormonální nerovnováhou, ale také zaneseným a překyseleným organismem. To samozřejmě přetěžuje játra, ale základem je vytvořit v těle mírně zásadité prostředí, vyčistit ho a pomoci ve srovnání hormonální hladiny.

Doporučuji Liquid Chlorophyll na snížení překyselní, Nopalin + AC zymes na očistu střeva a esenciální mastné kyseliny Evening Primrose Oil (pupalkový olej v tobolkách) pro regeneraci kožních buněk. Vhodná je poté i jaterní regenerační kůra.

Omezte co nejvíce chemickou kosmetiku, mezi kterou patří řada i těch, které se nazývají “přírodní kosmetikou”..  Kupte si kvalitní esenciální olej z heřmánku pravého a z pár kapek si udělejte “vlastní” zcela přírodní kosmetiku smícháním s nosným olejem – například mandlovým nebo si vymyčkejte tobolku pupalkového oleje (Evening Primrose Oil).

Nezbytností je zaměřit se na stravu, pitný režim a dopřát tělu také odpočinek.

Napište mi, co jste zvolila, napíši Vám dávkování.

Petra

 

 

 

Rubriky Přírodní léčba nemocí | 1 komentář

1 komentář u Dotaz: Akné, periorální dermatitida – detoxikace jater?

Napsat komentář