Proč před očistou cíleně podpořit játra?

Základem zdravého fungování našeho těla je správná funkce našich vnitřních orgánů. S ohledem na náročný životní styl dnešní doby a na značné zatížení organismu škodlivinami, patří mezi ty nejnamáhanější bezesporu naše játra. Právě játra jsou hlavním pilíře přirozené očisty těla od mnoha toxinů a mají pro naše zdraví nezastupitelný význam.

Účinná detoxikace a regenerace pro játraPři jakékoli větší očistě je tělo zaplaveno velkým množstvím toxinů, což způsobuje značný nápor na organismus a správně fungující játra jsou v této době nezbytností. Plánujete-li tedy podpořit své zdraví například podzimní a jarní očistou střev nebo protiparazitovou kůrou, dopřejte předtím játrům náležitou péči. Čím v lepší kondici budou vaše játra, tím bude následná očistná procedura účinnější a zamezíte tak i možným komplikacím spojených s nadměrným vyplavením odpadních látek při detoxikací těla, kterými mohou být nevolnosti, nadměrná únava, bolesti hlavy atd.  

Játra podpoří kromě vhodné stravy nezbytné aminokyseliny a účinné látky jako je zejména kvalitní lecithin, dále pak například chrom, arginin. Vhodné je současně s jaterní bylinkou, kterou je ostropestřec mariánský. Více o naší vyzkoušené a velmi účinné kůře v podání výjimečného produktu Liver Aid + Lecithin se může dočíst v článku:  Detoxikace – očista jater a žlučníku

Rubriky Detoxikace - očista těla, Pro zdraví a harmonii | Štítky | Napsat komentář

Napsat komentář