**Cyklus: Spirály života – systém čaker

Spirály života jsou věnované sebepoznávání a jejich záměrem je inspirovat  k novému vnímání sám sebe i svého života.
Kostrou Spirál života je náš energetický systém – tzv. čakry.  Přestože čakry nejsou fyzické, týkají se fyzických, mentálních, emocionálních i duchovních  aspektů naší bytosti a přímo spojují naší mysl s tělem. 
Čakrový systém je struktura, která pro nás může být jakousi záchrannou i podpůrnou sítí i jasně vypovídajícím zrcadlem. Systém čaker pro nás může být velkou podporou a pomocí při léčení fyzického těla, při řešení situací ze všech životních oblastí i při propojování s intuicí.

Čakry nám zrcadlí vše, čím si vědomě i nevědomě tvoříme svůj život.
Jestliže jste se dosud o čakry nezajímali – nevadí, jestli ano – také nevadí :-) S tématy všech čaker se setkáváme zcela přirozeně ve svých životech všichni.

 

Základem pro život na Zemi je schopnost přežití. Lidé chtějí od života však více  než “jen” přežít, chtějí se cítit dobře, chtějí vyjádřit sami sebe způsobem, který je naplňuje na všech úrovních své bytosti. Dříve či později každý dojde k myšlenkám typu – jaký smysl má to, co dělám? Můj život, moje práce, moje vztahy? Všechny nás to vede poznat “zákulisí” toho všeho, “hlubší smysl”. Někdo se o takové věci zajímá více, někdo méně, vše je v pořádku, každý máme svojí vlastní cestu a není cest lepších a horších.
V prvním článku každé spirály se budu věnovat možnostem konkrétní čakry, souvisejícím emočním otiskům, myšlenkovým vzorcům a základním otázkám. V pokračování se zaměřím různá témata související s danou čakrou i její harmonizaci.
Spirály života zahrnují základ pro život otevřený k vnímání a následování své duše skrze intuici. Jsme-li však k sobě opravdu upřímní, zjistíme, že žít stále a ve všech oblastech života v rámci vlastní “osobnostně-duchovní” integrity, není vždy snadné a v podstatě stále jsou součástí našeho života i nevědomé záležitosti, které se nám odkrývají postupně. Vše se točí ve spirálách – není tomu tedy tak, že bychom měli “jasno” trvale, je to zábava na celý život ;-)

Spirály života si může každý procházet svým vlastním tempem a k tématům se opakovaně vracet. Vychází postupně ;-)

V případě zájmu o propojení se svým životem se můžeme domluvit na výkladu vašeho energetického otisku nebo se otevřete vnímání a transformaci svého energetického pole ve spolupráci s vaší intuicí a esenciálními oleji v aroma klubu Rozkvést.

Úvod

Jestli vám přijdou některé věci v úvodních článcích nebo poté i v některých kapitolách Spirál příliš “duchovní”, složité nebo budete mít někdy pocit, že ničemu nerozumíte a jste zkrátka “mimo”, nic si z toho nedělejte. Podstatou je otevření se tomu, že nejsme pouze fyzické tělo a to, co již je ve fyzickém těle a světě projevené má svojí energetickou předlohu. A právě čakerní systém nám pomáhá tuto energetickou předlohu vnímat, léčit a vědomě s ní spolu-pracovat v souladu s naším srdcem. Popisy toho mohou působit někdy zvláštně, zejména, jestli se této oblasti teprve otevíráte. Vlastní prožitek či procítění nám dá samozřejmě více než tisíc slov..

Úvod

Další části začnou vycházet v listopadu 2021

 

 

 

www.PrirodniCestou.cz

 

Rubriky Spirály života | Napsat komentář

Napsat komentář